"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Stranik (604110998, stranik@pardubice-exekuce.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Stranik

Poskytovatel: Stranik

Maximální částka

Sídlo

15,000,000 Kč

Pardubice, Pardubický kraj, 530 01

Telefonní číslo

604110998

stranik@pardubice-exekuce.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Stranik nabízí následující produkty

Jak si udělat pěkné Vánoce, když nemáte peníze

Přemýšlíte co dělat dále, pokud v tomto čase nemáte peníze? Udělejte si pěkné Vánoce. Půjčíme vám až 500 000 Kč bez ručení nemovitostí, se splátkou 4800 Kč a úrokem od 3,9%. Můžete si udělat velmi pěkné vánoční svátky. Zároveň doplatit nebo vyplatit své jiné závazky. A od nového roku začít splácet jen jednu splátku v rozumné výši.

vyřešíte tak více problémů jedním řešením. Neváhejte, tato nabídka je časově omezena. Vyřízení do pěti dnů - ať vše stihneme vyřešit a uzavřít ještě před Štědrým dnem. Neváhejte a volejte. Budeme se těšit na vaši žádost a pevně doufáme, že vám dokážeme pomoci zařídit pěkné vánoce pro vaši rodinu a vaše blízké.

Jméno: Stranik

Telefon: 604110998

Email: penize-2014@seznam.cz

Vyplatíme exekuce ještě dnes oproti jištění nemovitostí

Máte záznamy v registrech nebo už máte nějaké exekuce a nikdo Vám nepomůže? My vám pomůžeme. Stačí se nám ozvat s vaším problémem. Exekuce zrušíme nebo vyplatíme, půjčíme Vám až 9.000.000 Kč. Za předpokladu jištění nemovitostí i komerčními objekty, na cokoli chcete.

Bez poplatků předem a s přehlednou smlouvou. vše začneme řešit ještě dnes. Volejte pro sjednání schůzky. Ještě dnes vás budeme zpětně kontaktovat. Domluvíme si podrobnosti a i datum a místo schůzky, kde vše uzavřeme. Tato nabídka platí pro celou ČR.

Jméno: Stranik

Telefon: 604110998

Email: stranik@pardubice-exekuce.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace