"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Uhlíková (773775605, uver.nemovitosti@gmail.com) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Uhlíková

Poskytovatel: Uhlíková

Maximální částka

Sídlo

1,000,000 Kč

Liberec, Liberecký kraj, 460 01

Telefonní číslo

773775605

uver.nemovitosti@gmail.com

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Uhlíková nabízí následující produkty

Máme pro Vaše podnikání jednoduché řešení - Financování firem a OSVČ

Potřebujete rychle překlenout nebo vyřešit Vaší finanční situaci. A banky Vám nepůjčili, proto že nemáte dostatečný příjem z podnikání.

A proto dovolte, abychom Vám nabídli tyto možnosti. Startovací úvěr do 30.000 Kč: je vhodný pro začínající podnikatele, kteří podnikají víc než 6 měsíců a nemají roční obrat přes 250.000 Kč. Překlenovací - účelový úvěr od 150.000 - 110.000 Kč: je vhodný pro podnikatele-živnostníky a s.r.o který mají DP za poslední dva roky a roční obrat přes 250.000 Kč. Do částky 110.000 Kč nemusíte dokládat bezdlužnost, Finanční úřad ani ČSSZ. Pracujeme pro více investorů

Jméno: Uhlíková

Telefon: 773775605

Email: profi.klient@gmail.com

Úvěry se zástavou nemovitostí pro podnikatele a živnostníky

Úvěry se zástavou nemovitostí i pro podnikatele. Akce pro podnikatele i začínající od 8,9% p.a. Exekuce či dražby. Konsolidace všech závazků. Jsme ochotní se postavit jako druhý. Při podepsání smlouvy možnost vyplacení zálohy. Rychlé a férové jednání. Hlavně úroková sazba stejná po dobu splácení. Posouzení žádosti zdarma

Jméno: Uhlíková

Telefon: 773775605

Email: uver.nemovitosti@gmail.com

Financovat můžeme OV, Rodinný dům, byt, pozemky

Úvěry i na čistou nemovitost - garantujeme vyřízení expres. Exekuce či dražby rovněž umíme řešit. Konsolidace všech závazků do jednoho většího pro nás není problém. Jsme ochotní se postavit jako druzí (výhodné, pokud máte více věřitelů). Při podepsání smlouvy možnost vyplacení zálohy - záruka poctivosti. Rychlé a férové jednání, profesionální přístup. Hlavně úroková sazba stejná po dobu splácení. Posouzení žádosti zdarma bez záloh a plateb předem. Pracujeme pro více investorů, vždy máme více řešení.

Jméno: Uhlíková

Telefon: 773775605

Email: profi.klient@gmail.com

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace