"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Unsen (unsen@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Unsen

Poskytovatel: Unsen

Maximální částka

Sídlo

300,000 Kč

Kolín, Středočeský kraj, 280 01

Telefonní číslo

neuvedeno

unsen@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Unsen nabízí následující produkty

Půjčím všem jen na OP do 300 000 Kč (Unsen, pište na: unsen@seznam.cz)

Dobrý den jsem soukromý poskytovatel osobních půjček. Nevyžaduji potvrzení o příjmu a registr neřeším. Půjčky poskytuji na 48 měsíců a to v rozmezí do 300000 Kč. Půjčky vyplácím vždy na ruku v místě bydliště klienta a po podepsání všech dokumentů. Můžete ručit majetkem,ale také nemusíte. Sami si vyberete který z mých nabízených produktů vám nejvíce vyhovuje. Peníze vyplácím do 48 hodin. K vyřízení vám stačí dva doklady totožnosti.

Nabízí rychlé řešení v případech, kdy nepomohly jiné nebankovní produkty - vyplacení nemovitosti z dražby - vyplacení stávajících úvěrů či půjček – mnohdy výhodnější podmínky oproti půjčce - ochrana nemovitosti před exekutorem a věřiteli, protože nemovitost klienta je po celou dobu trvání leasingu přepsána na leasing. společnost - garance zpětného přepisu vlastnického práva na klienta po řádném ukončení leasingu - možnost převodu leasingové smlouvy na třetí osobu - neprověřujeme záznamy v registrech dlužníků. A proč to máte prásknout těm, kteří nemají internet? Protože za to vás čeká milé překvapení! Více jak 20 let působíme se sítí zástupců po celé ČR.

V rámci Prahy jsme navázali kontakt s novými institucemi a investory, kteří poskytují spotřebitelské úvěry pro nové klienty. částky jsou libovolné do 30.000.000 Kč. Klient, který nemá žádný závazek a není zapsán v registru dlužníků se vyřeší cirka za 3-4 pracovní dny. klient, který má zápis v Bankovním či nebankovním registru dlužníků a je bez závazků se bude řešit přibližně 4-6 pracovních dní. Klient který má exekuci a zhoršenou bonitu se bohužel řeší poněkud déle. pro více informací mě kontaktujte Do zprávy mi prosím rozepište o co přesně máte zájem, jaké jsou vaše závazky(dluhy), jaký je váš příjem a pokud možno tak v jakém jste registru dlužníků(bankovní, nebankovní).

Hrozí Vám exekuce? Máte obavy, že Vám exekutor sebere vybavení domu, elektroniku, auto, chatu, střechu nad hlavou? Tyto problémy umím vyřídit a dát vám peníze. Máme pro Vás unikátní řešení Vaší situace. Kontaktujte nás na mailu, my se vám ozveme a sjednáme si s Vámi schůzku. Naším cílem je Váš klidný život. Ozvěte se, pomůžeme i Vám, jako jsme pomohli již stovkám žadatelů o nebankovní peníze.

Jméno: Unsen

Telefon: +420000000

Email: unsen@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace