"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Zdeněk Klindera (723237331, z.klindera@quick.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Zdeněk Klindera

Poskytovatel: Zdeněk Klindera

Maximální částka

Sídlo

individuálně

Beroun, Středočeský kraj, 266 01

Telefonní číslo

723237331

z.klindera@quick.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Zdeněk Klindera nabízí následující produkty

Peníze přivezeme až k vám domů v hotovosti na ruku

Jaká je největší přednost této nabídky? Peníze přivezeme až k vám domů a vyplatíme je vám na ruku v hotovosti. Co konkrétně nabízíme?

Nebankovní půjčky v hotovosti do 24 hodin od požádání. Až do 50 000 na dobu 56 týdnů, bez ručitele a jenom na dva doklady totožnosti. Jak budeme postupovat? Zatelefonujete nebo napíšete nám. Sepíšeme a po schválení přivezeme hotovost. Od vás poté bude již jen očekávána měsíční splátka. Zaměstnanci, důchodci, podnikatelé, ženy na MD - všichni u nás máte šanci projít schválením. Rovněž je možné půjčku po třech splátkách navýšit anebo si vzít další souběžně jdoucí půjčku. Peníze lze kdykoliv doplatit a zbavit se závazku najednou.

Chcete, aby jsme k vám domů přijeli a půjčili vám hotovost? Potom mi zavolejte nebo napište na email. Vše bude otázkou chvilky a během 24 hodin bude vše hotovo (včetně vyplacení peněz). Děkuji za zvážení mé nabídky, Zdeněk Klindera (723237331, z.klindera@quick.cz)

Jméno: Klindera

Telefon: 723237331

Email: z.klindera@quick.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace