"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Zdeněk Protivínský (603526984, prot@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Zdeněk Protivínský

Poskytovatel: Zdeněk Protivínský

Maximální částka

Sídlo

160,000 Kč

Praha 1, Hlavní město Praha, 110 00

Telefonní číslo

603526984

prot@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Zdeněk Protivínský nabízí následující produkty

Poskytnutí peněz až do 160000 Kč do 24 hodin od podání žádosti

Rychlý úvěr je pro klienty s stálým příjmem ze zaměstnání, z výsluhové renty, avšak i osobám pobírajícím rodičovský příspěvek. Klient, který má nečekané výdaje a do banky nemůže a není v exekuci. Výhody úvěru: neúčelovost, navýšení půjčky v případě řádného splácení podle splátkového kalendáře, získání úvěru za zvýhodněných podmínek v případě řádného splácení. Požadujeme následující poklady.

1. platný občanský průkaz – žadatele o úvěr

2. originál potvrzení zaměstnavatele o příjmu

3. u důchodců kopie důchodového výměru nebo ústřižek aktuální složenky, doložit další příjmy (sociální dávky, výživné apod.)

4. doložení jednoho z tzv. kontaktního dokladu o bydlišti (výpis z běžného účtu, SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby, plyn atp.).

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: info@zdenekprotivinsky-pujcky.cz

Živnostenská půjčka bez poplatků až do výše 150000 Kč pro živnostníky

Účelový úvěr 30000 až 150000 Kč se hodí k nákupu vybavení, strojů a zařízení pro Vaše podnikání. Můžete ho splácet v delším časovém období. Jedná se o půjčku pro s.r.o a OSVČ ke konkrétnímu účelu v podnikání, jako je například pořízení nářadí. Výhody půjčky: bereme v úvahu hrubý roční obrat, ne Vaše čisté příjmy.

Předčasné splacení úvěru bez sankcí. Bezplatný odklad splátek. Úrok je nákladovou položkou. Bez ručitele ani zástava nemovitosti bez ohledu na výši půjčky. Podmínky průchodnosti žádosti: historie 2 daňových přiznání, plnoletost, trvalý pobyt na území ČR. Nutné doklady: kopie OP žadatele nebo ručitele, kopie výpisu z účtu žadatele nebo ručitele, kopie živnostenského listu (oprávnění k podnikatelské činnosti) žadatele.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: info@zdenekprotivinsky-pujcky.cz

Půjčky 10000 Kč až 160000 Kč bez exekuce na 12 až 60 měsíců

Získejte půjčku peněz, od 10000,- do 160000,-Kč, určenou pro klienty bez exekuce. S délkou splatnosti 12 až 60 měsíců. Nabízíme pevný úrok po celou dobu splácení, úspora na úrocích při předčasném splacení. Bez poplatků a bez registrů dlužníků. Půjčka rychle na váš účet - peníze do 24 hodin budou na vašem BÚ.

Vyberte si částku. Spojte se s úvěrovým poradcem, nebo zanechte na sebe kontakt. Peníze máte ihned k dispozici. Začínající podnikatelé mohou požadovat úvěr do 30000 Kč - více až při opakovaných žádostech nebo při delším podnikání.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: prot@seznam.cz

Půjčka do 24 hodin bez poplatku a hlavně jednoduše - Snadné podmínky

Vyplacení do 24 hodin. Žádné poplatky předem. Předčasné splacení zdarma. Odklad splátky zdarma. Komu půjčku poskytneme:

 • Státním zaměstnancům
 • Podnikatelům (i začínajícím)
 • Důchodcům
 • Studentům
 • Matkám na mateřské dovolené

K vyřízení stačí:

 • Platný OP + druhý doklad totožnosti
 • Trvalý pobyt na území České nebo Slovenské republiky
 • Věk nad 18 let
 • a zdroj příjmu, ze kterého budete půjčku splácet

Kdo Vám půjčku poskytne?

 • Jsme soukromí investoři a půjčujeme z vlastních zdrojů.
 • Půjčku Vám vyřídíme bez poplatků předem.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: info@zdenekprotivinsky-pujcky.cz

Až 160 000 Kč vyplatíme bez ručitele a zástavy majetku

Hledáte finanční produkt, který by vám svou podstatou a dalšími vlastnostmi plně vyhovoval? Potřebujete-li půjčit částku do 160 000 Kč, je vhodným řešením naše půjčka. Je to relativně snadno dostupná půjčka, při jejímž vyřizování neztratíte téměř žádný čas. Patří mezi oblíbené nebankovní půjčky dostupné na finančním trhu.

Charakteristika půjčky:

Naše půjčka je nebankovní půjčka určená na libovolné účely. Nabízí vám částku v rozmezí od 5000 až do 160 000 Kč na dobu 12 až 48 měsíců. To vše bez zástavy majetku. Určitě oceníte, že vyřízení půjčky je zdarma, nepotřebujete pro její vyřízení ručitele ani zástavu a samozřejmostí je, že smlouva na naši půjčku neobsahuje žádné skryté poplatky.

Obáváte se, že si vezmete půjčku, něco se přihodí a vy nebudete moci splácet? U tohoto produktu je možné požádat o odklad splátek. Neopomenutelnou výhodou je i rychlost vyřízení půjčky. Do 24 hodin budete mít peníze k dispozici.

Pro vyřízení naší půjčky si připravte občanský průkaz, libovolný druhý doklad totožnosti, jeden z tzv. kontaktních dokladů – výpis z běžného účtu, SIPO, vyúčtování plynu atd. Pokud žádáte o půjčku jako důchodce, budete potřebovat také potvrzení o důchodu, tj. kopii výměru či ústřižek aktuální složenky.

Využijte výhod naší půjčky. Snadná dostupnost, rychlost, flexibilita, minimum administrativy – To jsou všechno vlastnosti, na které se u naší půjčky můžete těšit a aby toho nebylo málo, příjemně vás překvapí, jak pohodlně je možné si půjčku sjednat. Půjčku vyřídíte s obchodním zástupcem, který se vám ozve. Nemusíte nikam chodit. Šetřete čas.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: info@zdenekprotivinsky-pujcky.cz

Nebankovní spotřebitelský úvěr (maximálně až 150 000 Kč)

Je opravdu zcela na Vás, jak s poskytnutým spotřebitelským úvěrem naložíte. Vybrali jste si nějaké zboží, chcete uhradit pěknou dovolenou nebo si koupit nové auto? To všechno a spoustu dalších možností je možné financovat tímto bezúčelovým úvěrem. Tento druh bezúčelového úvěru je určen pro fyzické osoby. Půjčky také pro fyzické osoby podnikající. U tohoto typu úvěru je nutné prokázat schopnost poskytnutou půjčku splácet. Poskytovatel si neklade specifické podmínky na předkládání příjmů a akceptují většinou všechny prokazatelné příjmy.

Výhodou tohoto typu úvěru je fixace sazby na celou dobu jeho splatnosti, která je volitelná v rozmezí 12 až 48 měsíců. Tedy po celou dobu splácení nebude úroková sazba měněna. Bezesporu výhodou tohoto typu úvěru je možnost mimořádného splacení úvěru kdykoliv v průběhu jeho splácení. Pokud bude chtít klient úvěr splatit, bude potřeba aby uhradil celou výši nesplaceného úvěru jednorázově.. Za zbytek doby se úrok neplatí. Poskytovatel nebude požadovat žádné zajištění. Jedná se o velmi rychlé vyřízení úvěru s výplatou na účet do druhého dne. U tohoto typu úvěru se posuzuje ve většině případů pouze Vaši schopnost poskytnutou půjčku splácet. Tomu odpovídají i potřebné podklady, které je potřeba bance předložit.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: info@zdenekprotivinsky-pujcky.cz

Zdeněk Protivínský, 603526984, info@zdenekprotivinsky-pujcky.cz

Nová cesta k penězům, rychlá schvalitelnost, pro klienty bez exekuce. Peníze jsou poskytnuty do výše 160 000 Kč, délkou splatnosti 12 až 60 měsíců. Půjčka je nabízena pro zaměstnance a důchodce. Výhody úvěru: pevný úrok po celou dobu splácení, úspora na úrocích při předčasném splacení. Žádné poplatky a bez registrů dlužníků. Zajistíme rychlé vyřízení online z pohodlí vašeho domova. Výplata peněz na účet do druhého dne. Nenahlížíme do bankovního registru dlužníků. Umožňujeme rychlé předčasné splacení s úsporou na úrocích. Bezplatný odklad splátek.

Nová nabídka: Podnikatelské půjčky až do 150000 Kč bez zástavy, pouze podle hrubého ročního obratu na daňovém přiznání. Podnikající minimálně 6 měsíců.

Výhody této půjčky: Posuzujeme hrubý roční obrat, ne čistý příjem. Příklad vyplacení půjčky: Výše půjčky 80000,-Kč, délka splatnosti 30 měsíců, výše splátky 5814,-Kč. I začínajícím podnikatelům o maximální výše 30 tisíc korun.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: info@zdenekprotivinsky-pujcky.cz

Půjčky pro každého až do 160000 Kč - Stačí podat žádost o peníze

Půjčky a úvěry až 160 000 Kč. OSVČ a podnikatelům do 110 000 Kč. Poskytnutí peněz v den doručení žádosti o půjčku.Splatnost volitelná 12 až 60 měsíců. Požádat o půjčku můžete také telefonicky nebo e-mailem z domova. Půjčka je neúčelová. Posouzení a schválení žádosti do 20 minut. Půjčíme Vám i když splácíte jinou půjčku.

Úvěr je vhodný především pro: zaměstnance se stálým příjmem, důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod), OSVČ,podnikatelé(dokládají pouze OP, Živnostenský list na 30 000 Kč), OSVČ, podnikatelé i firmy do 110 000 Kč, stačí doložit historii 2 daňová přiznání. Posuzujeme pouze hrubý obrat. Začínající podnikatelé mohou požadovat úvěr do 30000 Kč. Hledáte-li jasné úvěrové podmínky a slušné jednání, volejte na telefon níže, pište na e-mail uvedený v mém profilu. Sídlíme v Praze.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: prot@seznam.cz

Půjčka od soukromého investora do 170000 Kč za jasných podmínek

Půjčíme rychlou půjčku do 170 000 Kč. Jasné úvěrové podmínky a slušné jednání bez poplatků. Požadujeme prokázání mzdy, důchodu, renty, daňového přiznání, a podobně. Výhody půjčky: vyplacení do 24 hodin na váš účet po schválení, bez nutnosti ručitele, možné předčasné splacení znamená úsporu na úrocích. Praha a celá ČR,podpis smlouvy – po schválení žádosti.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: prot@seznam.cz

Jak získat dobrou a výhodnou nebankovní půjčku - Rychle a poctivě

Poskytujeme půjčky a úvěry bez poplatků do 150 000 Kč s dobu splatnosti volitelnou na 12 - 84 měsíců. Požadujeme zdokladovat prokazatelný příjem buď ze stálého zaměstnání, důchodu apod., OSVČ podle dosahovaného obrat na daňovém přiznání. Výplata je provedena na účet, splácení se provádí podle zvoleného splátkového kalendáře převodem z účtu. Výhody: rychlé posouzení žádosti, úspora na úrocích při předčasném splacení, odklad splátek zdarma.

Překážkou je pouze probíhající exekuce.

Jméno: Zdeněk Protivínský

Telefon: 603526984

Email: prot@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace