Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Poštovní půjčka

Základní informace o Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 12 až 96 měsíců
Rozmezí půjčky 20 000 - 800 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Poštovní spořitelna
Minimální částka:20 000 Kč
Maximální částka:800 000 Kč
Doba splatnosti:12 až 96 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:24%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Poštovní spořitelna

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Poštovní Půjčka na cokoliv s úrokem od 6,9 %

Poštovní spořitelna spadá pod ČSOB. Založená byla v roce 1991 jako Poštovní banka. Služby Poštovní spořitelny lze využívat na pobočkách České pošty.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

Poštovní spořitelna nabízí 20 000 až 800 000 Kč a na základě výše půjčky jsou počítány úroky. Půjčku můžete splácet 12 měsíců až 8 let. Doba splácení má rovněž vliv na úrokovou sazbu.

Poštovní půjčku si můžete pojistit. Pojištění kryje ztrátu zaměstnání nebo dlouhodobou nemoc. Pojistka pokryje splátky půjčky až po dobu jednoho roku.

Proces schvalování půjčky

Nejprve vyplníte online žádost o půjčku a doplníte osobní a kontaktní údaje. Některou mohou mít vliv na celkové posouzení. Jedná se o vaše příjmy a výdaje. Důležité jsou také informace o zaměstnání i aktuální rodinné situaci.

Z dokladů je nutné přiložit občanský průkaz a potvrzení o výši vašich příjmů. Použít můžete výplatní pásku, daňové přiznání nebo výpisy z účtu. Nejlepší je, pokud vám příjem chodí na účet u Poštovní spořitelny.

Další půjčky od Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna vedle klasické spotřebitelské půjčky nabízí ještě úvěr určený ke konsolidaci neboli sloučení různých úvěrových produktů a to až do výše 800 000 Kč.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 800 000 korun
  • možnost využití na konsolidaci půjček
  • neúčelová půjčka
  • pojištění schopnosti splácet
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • konsolidace maximálně 800 000 Kč
  • přísnější požadavky na zájemce

Získat 20 000 - 800 000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Poštovní půjčkou mohou využít všichni, kteří hledají bezpečnou neúčelovou bankovní půjčku či konsolidaci. Klienti Poštovní spořitelny mají jednodušší vyřízení půjčky.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Poštovní spořitelna vždy vyhodnocuje, komu peníze půjčí. Jejich úvěry nejsou určené pro dlužníky, osoby v exekuci nebo insolvenci, ani pro zájemce o půjčku, kteří hledají malé a krátkodobé půjčky do výplaty.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
180 000 Kč
Délka splácení
6 let
Měsíční splátka
3 681 Kč
Celkem zaplatíte
265 032 Kč
Úroková sazba
13,7 %
RPSN
14,6 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 20 000 Kč - 800 000 Kč až na 12 až 96 měsíců během 48 hodin od Poštovní spořitelna? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936