Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Emma's Credit

Základní informace o Emma's Credit

Emma's Credit
Délka vyřízení do 30 minut
Maximální splatnost na 45 dní
Rozmezí půjčky 500 - 3 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Emma's Credit
Minimální částka:500 Kč
Maximální částka:3 000 Kč
Doba splatnosti:45 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:30 minut
RPSN:%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
3.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Emma's Credit

1
Klikněte na tlačítko Online žádost. Přesměruje Vás na internetové stránky poskytovatele této malé rychlé nebankovní půjčky.
2
Na hlavní straně si zvolíte žádanou částku od 500 Kč do 3 000 Kč. Opakovaný zákazník může volit až 7 000 Kč. A dobu splatnosti od 5 do 30 dní. Opakovaný zákazník může volit až 45 dní.
3
Žádost následně proběhne ve 3 krocích. Nejdříve uvedete své osobní údaje. V druhém kroku sdělíte číslo Vašeho bankovního účtu. A ve třetím kroku vše zkontrolujete a odešlete ke schválení.
4
Poskytovatel během 30 minut posoudí Vaši žádost. Projde-li schvalovacím procesem, tak během 30 minut budou peníze na vašem BÚ.

Malá rychlá nebankovní půjčka do výplaty, 500 - 3000 Kč ihned

Hledáte-li jen malou rychlou nebankovní půjčku do výplaty, tak Vám bude následující vyhovovat. Při první žádosti lze získat maximálně 3000 Kč. Při druhé a dalších žádostech můžete získat až 7000 Kč. Vždy s jednorázovou splatností na 30 dní. Jedná se o malé částky, ale před výplatou jsou více než dostatečné. Požadavek na žadatele je pouze jeden - mít jakýkoliv pravidelný příjem (zaměstnání, důchod...). Žádost, schválení a vyplacení probíhá online a obvykle vše vyřídíte do 30 minut. Včetně rychlého bankovního převodu ve stejný den. K potvrzení příjmu stačí například i výpis z internetového bankovnictví. Tento produkt je vhodný v případech, kdy jste měli nečekané výdaje, vypadl Vám krátkodobě příjem nebo byl tento měsíc nečekaně nižší. Vždy se ale ujistěte, že příjem v následujícím měsíci již budete mít normální, protože vše budete muset do 30 dní jednorázově splatit.
Výhody produktu

Výhody produktu:

 • od podání žádosti po vyplacení pouhých 30 minut
 • stačí jakýkoliv příjem (zaměstnání, důchod, MD...)
 • není vyžadováno, aby jste měli zaměstnání na HPP
 • stačí jen jeden doklad - občanský průkaz, pas...
 • krátká splatnost, žádné zdlouhavé splácení
 • ideální před výplatou, krátkodobé řešení
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

 • musíte dokládat potvrzení o výši příjmu
 • malá nebankovní půjčka, poprvé jen do 3 000 Kč
 • až při opakované půjčce možnost získat 7000 Kč
 • vyplacení pouze bankovním převodem
 • musíte mít jakýkoliv pravidelný příjem
 • první půjčka není zdarma, vždy úrok

Získat 500 - 3 000 Kč obvykle trvá 30 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Ideální produkt pro všechny, kteří hledají malou rychlou půjčku do výplaty, která by jim mohla být vyplacena během 5 minut na BÚ. Vzorovým zákazníkem by mohl být zaměstnanec, maminka na MD, důchodce nebo zkrátka kdokoliv, kdo má pravidelný příjem. Neřeší se záznam v bankovním registru. Při první žádosti je možno dosáhnout jen na malou půjčku 3 000 Kč, jednu z nejmenších v našem srovnání. Po včasném splacení a opakovaných žádostech je možno žádat až o 7 000 Kč. Tedy stále relativně malá částka oproti konkurenci, která při opakovaných žádostech většinou nabízí až 20 000 Kč. Klientem zde tedy budou zejména ti, kteří potřebují pár tisícovek před výplatou a z další výplaty vše jednorázově splatí. Maximální doba splatnosti je 30 dní.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Tato půjčka není vhodná pro ty, kteří potřebují vyšší sumu peněz. Poprvé Vám nabídne jen 3 000 Kč, při opakované žádosti stále jen 7 000 Kč. Rovněž není vhodná pro žadatele bez pravidelného příjmu. V neposlední řadě není vhodná pro ty, kteří nemají bankovní účet. Využití této nabídky je tedy striktně zaměřeno na pár dní před výplatou. K čemukoliv jinému je tato nabídka nevhodná. Potřebujete-li ovšem zalepit díru v rozpočtu, tato částka Vám stačí a nemáte-li záznam v registru, tak jí můžete ihned využít. Vyřízení a vyplacení jen do 30 minut!

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
3 000 Kč
Délka splácení
20 dní
Měsíční splátka
3 600 Kč
Celkem zaplatíte
3 600 Kč
Úroková sazba
882% p.a.
RPSN
882% p.a.
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 500 Kč - 3 000 Kč až na 45 dní během 30 minut od Emma's Credit? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936