Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Zaimo půjčka

Základní informace o Zaimo

Zaimo
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 4 roky
Rozmezí půjčky 25 000 - 108 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Zaimo
Minimální částka:25 000 Kč
Maximální částka:108 000 Kč
Doba splatnosti:4 roky
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:%
Úroková sazba:
Kategorie:
  Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
  3.0 z možných 5.0

  Žádost o půjčku Zaimo

  1
  Klikněte na tlačítko Online žádost. Budete přesměrování na www stránky poskytovatele této nebankovní půjčky vhodné i pro problémové klienty.
  2
  Hlavní strana je velmi intuitivní - zvolíte částku v rozmezí 25 000 Kč až 108 000 Kč a rovněž i dobu splatnosti mezi 12 až 48 měsíců.
  3
  V prvním kroku žádosti se musíte zaregistrovat. Uvedete své jméno, email a zvolíte si heslo.
  4
  Ve druhém kroku vyplníte své osobní údaje a odešlete žádost poskytovateli k posouzení.
  5
  Během 15 minut bude vyhotoveno posouzení a Vám sdělen výsledek. Pokud je vše v pořádku, tak máte peníze ihned k dispozici na BÚ.
  6
  Je možné, že někteří žadatelé budou vyzváni, aby nejdříve poslali ze svého účtu drobnou platbu (1 - 10 Kč) na účet poskytovatele. Nejedná se o podvod! Jelikož se tato nebankovní půjčka vyřizuje zcela přes internet, tak je to jediná možnost, jak si poskytovatel může ověřit Vaši totožnost. Že jste to skutečně Vy a že skutečně máte přístup k danému bankovnímu účtu.

  Nebankovní půjčka až 108.000 Kč pro problémové klienty do 15 min

  Tato nebankovní půjčka nabízí řešení i problémovým klientům. A to jak z hlediska benevolentních podmínek, tak i velmi vysoké maximální hranice. Ke schválení je vyžadován pouze pravidelný příjem (libovolný). Žadatel nemusí být zaměstnán, nemusí dokládat výši přijmu, nemusí mít zástavu a může mít i záznam v registru. Tedy podmínky, které splní i problémový klient. Na druhou stranu nabízí až 108 000 Kč, což je v nebankovním sektoru velmi vysoká nabídka. Žádost se podává online přes internet a v případě schválení jsou peníze vyplaceny okamžitým bankovním převodem. Maximální splatnost až 48 měsíců (4 roky) je dostatečně dlouhá a měsíční splátka tak může být nízká. K vyřízení budete potřebovat odeslat online žádost, mít mobilní telefon a bankovní účet.
  Výhody produktu

  Výhody produktu:

  • můžete žádat až o 108 000 Kč, velmi vysoká suma
  • doba splatnosti až na 48 měsíců (4 roky)
  • nenahlíží se do registru, i pro problémové klienty
  • vyřízení do 15 minut od vyplnění žádosti
  • vyřídíte pouze online, nemusíte na pobočku
  • nemusíte být zaměstnanec, nedokládáte příjem
  • není nutná zástava nemovitosti
  Nevýhody produktu

  Nevýhody produktu:

  • nelze si půjčit méně než 25 000 Kč
  • musíte mít bankovní účet u některé z českých banky
  • musíte mít mobilní telefon (ovšem neplatíte za hovory)
  • je třeba mít jakýkoliv pravidelný příjem ke splácení

  Získat 25 000 - 108 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

  Tato půjčka je vhodná pro:

  Profilový obrázek muž

  Typickým žadatelem jsou lidé, kteří potřebují více než 100 000 Kč. A rovněž jsou jimi i problémoví klienti. Z podmínek je na první pohled zřejmé, že tento poskytovatel je velmi benevolentní. Nevyžaduje potvrzení o příjmu, žadatel nemusí být zaměstnancem, může mít zápis v registru...zkrátka schválením projde i problémový klient. Minimální částka je 25 000 Kč a maximální 108 000 Kč se splatností až na 48 měsíců. Dostatečně vysoká suma na to, aby jste mohli investovat do vybavení domácnosti, financovat koupi nového automobilu či splatili své závazky u jiného věřitele. Kdo je tedy typickým klientem? Takřka každý, kdo neprojde schválením u banky a i tak potřebuje půjčit více peněz. Právě u tohoto produktu projde schválením bez ohledu na to, proč jej banka považuje za problémového. A má možnost dosáhnout i při první žádosti na relativně vysoké sumy. Vše se vyřizuje online, není si třeba nikoho zvát domů nebo za nikým dojíždět. Vyplacení bankovním převodem do 15 minut.

  Tato půjčka není vhodná pro:

  Profilový obrázek žena

  Jen velmi těžce se hledá skupina žadatelů, kteří by nebyly vhodnými adepty pro tuto nebankovní půjčku. Je velmi snadné splnit její podmínky. Nabízené rozmezí částek je dostatečně široké. Vyřízení je snadné, pouze přes internet a do 15 minut. Jedinou skupinou, pro kterou tento produkt není vhodný, jsou tak žadatelé o částky pod 25 000 Kč. Poskytovatel nižší sumy nevyplácí a bylo by zbytečné platit úrok za mnohem více peněz, než kolik skutečně potřebujete. V ostatních ohledech je tato nabídka bezkonkurenční a to i pro problémové klienty.

  Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

  Výše půjčky
  108 000 Kč
  Délka splácení
  48 měsíců
  Měsíční splátka
  2 954 Kč
  Celkem zaplatíte
  141 684.81 Kč
  Úroková sazba
  15% p.a.
  RPSN
  15% p.a.
  Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

  Zvažujete sjednání si 25 000 Kč - 108 000 Kč až na 4 roky během 15 minut od Zaimo? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

  Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

  Zonky

  20 000 - 1 200 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

  NEY Spořitelní družstvo

  200 000 - 30 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  Smart půjčka

  50 000 - 300 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  UniCredit Bank

  20 000 - 1 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  srovnat všechny půjčky

  Nejnovější články z magazínu o půjčkách

  Partnerská sekce webu
  Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
  Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
  Informace o provozovateli služby
  Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
  Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
  Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
  IČ: 14139936