Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Kredito24 půjčka

Základní informace o Kredito 24

Kredito 24
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 30 dní
Rozmezí půjčky 1 000 - 8 500 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Kredito 24
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:8 500 Kč
Doba splatnosti:30 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku Kredito 24

1
Žádost o půjčku bez doložení příjmu začnete kliknutím na tlačítko Online žádost. které Vás přesměruje na oficiální stránky poskytovatele
2
Hlavní strana je velmi přehledná. Jeden posuvník mění žádanou výši půjčky, druhý nastavuje dobu splatnosti. A na třetím místě se průběžně mění i celkový úrok. Ihned víte, kolik přeplatíte.
3
Nový klient může žádat až o 8 500 Kč, opakovaný klient může volit až do 20 000 Kč. Doba splatnosti je 1 až 30 dní.
4
Následně budete potřebovat vlastní bankovní účet vedený na Vaše jméno, občanský průkaz a mobilní telefon. Jelikož se jedná o online půjčku, tak bude třeba ověřit Vaši totožnost.
5
V následujícím formuláři vyplníte všechny požadované údaje vč. Vámi zvoleného hesla. A žádost dokončíte na další straně.
6
Nyní je Vaši žádost třeba ověřit - pomocí mobilního telefonu. Někteří klienti rovněž mohou být vyzváni, aby provedli ze svého BÚ malou platbu (1 - 10 Kč) ve prospěch poskytovatele. Nejedná se o podvod! Poskytovatel pouze ověřuje, že daný BÚ Vám skutečně patří a že k němu máte přístup.
7
Pokud jste byli schváleni a podařilo se ověřit i Vaši totožnost, tak během 15 minut peníze míří přímo na Váš BÚ.

Online půjčka bez doložení příjmu, 8500 Kč na 30 dní do 15 minut

Online půjčka, která Vám poprvé půjčí až 8 500 Kč. Splatíte-li vše řádně v termínu, tak příště můžete žádat až o 20 000 Kč. Splatnost je vždy jednorázová, nastavená na 30 dní. Žádost se podává online přes internet, její posouzení, schválení a vyplacení zpravidla trvá 15 minut. A následně má žadatel peníze na svém BÚ. Je třeba mít pravidelný příjem, ale nemusíte být zaměstnání a nemusíte tento příjem dokládat (bez doložení příjmu). Můžete mít zápis v registru. K vyřízení potřebujete jen jeden doklad totožnosti, bankovní účet a mobilní telefon. Vše ostatní je již následně otázkou 15 minut. Tento produkt je vhodný zejména před výplatou či při potřebě menší sumy peněz. Pamatujte ovšem, že vše musíte vrátit najednou za 30 dní. Pokud Vám tyto podmínky vyhovují, tak si vše můžete sjednat online bez návštěvy pobočky a bez doložení příjmu.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • můžete získat až 8500 Kč během pouhých 15 minut
  • nemusíte být zaměstnanec, stačí libovolný příjem
  • nemusíte shánět potvrzení o příjmu, nevyžaduje se
  • během 15 minut půjčíte, během 30 dní vše vrátíte
  • vše online přes internet, není nutná návštěva
  • schválen budete i bez doložení příjmu ze zaměstnání
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • 20 000 Kč získáte až při opakované žádosti, ne poprvé
  • musíte mít alespoň nějaký pravidelný příjem
  • první půjčení není zadarmo, platíte úrok

Získat 1 000 - 8 500 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Prohlížíte si online půjčku, která je vhodná i pro žadatele, kteří nejsou schopni splnit mnoho podmínek. Poskytovatel nevyžaduje čistý bankovní registr, nemusíte být zaměstnancem a nemusíte mít ručitele. Potřebujete jen jakýkoliv pravidelný příjem (cokoliv). Nicméně není vyžadováno doložení příjmu ze zaměstnání. Splníte-li tuto jednu podmínku, nabízí se Vám napoprvé až 8 500 Kč. A při opakované žádosti až 20 000 Kč. Kdo je tedy typickým klientem? Může to být zaměstnanec, podnikatel, maminka na MD nebo důchodce. Zkrátka kdokoliv, kdo má pravidelný příjem. Tento produkt je rovněž vhodný pro ty, kteří chtějí vše rychle splatit. A nechtějí, aby jim úrok narůstal po dobu několika měsíců. Během 15 minut si půjčíte až 8 000 Kč (resp. až 20 000 Kč) na svůj bankovní účet a do 30 dní je jednorázově splatíte. Žádat můžete pouze v případě, kdy máte platný občanský průkaz, bankovní účet a mobilní telefon (pro ověření žádosti).

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Půjčka není vhodná v situaci, kdy potřebujete více než pár tisíc korun před výplatou. Rovněž není vhodná, pokud sjednanou půjčku chcete splácet po dobu několika měsíců - zde je jednorázová splatnost po 30 dnech. Kvůli výplatě na BÚ musí mít žadatel BÚ a k ověření musí vlastnit mobilní telefon. Poskytovatel na klienty klade v podstatě jedinou podmínku, mít nějaký měsíční příjem, ze kterého vše vrátíte zpět. Na druhou stranu ovšem schvaluje i bez doložení příjmu ze zaměstnání. Vyhovuje-li Vám tato nabídka, požádejte. Případně se můžete podívat na kompletní srovnání online půjček a vybrat si pro Vás vhodnější půjčku.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
5000 Kč
Délka splácení
30 dní
Měsíční splátka
6 500 Kč
Celkem zaplatíte
6 500 Kč
Úroková sazba
2334% p.a.
RPSN
2334% p.a.
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 8 500 Kč až na 30 dní během 15 minut od Kredito 24? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936