Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

VataOnline půjčka

Základní informace o Vata Online

Vata Online
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 35 dní
Rozmezí půjčky 500 - 10 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Vata Online
Minimální částka:500 Kč
Maximální částka:10 000 Kč
Doba splatnosti:35 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:%
Úroková sazba:
Kategorie:
  Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
  4.5 z možných 5.0

  Žádost o půjčku Vata Online

  1
  Nejdříve musíte kliknout na tlačítko Online žádost. To Vás přesměruje na internetové stránky poskytovatele této půjčky s možností prodloužení splatnosti.
  2
  Ihned se Vám zobrazí formulář. Vyberete si, kolik chcete půjčit. Maximálně až 4 999 Kč. A rovněž i zvolíte délku splatnosti. Tedy 5 až 35 dní.
  3
  Níže bude třeba vyplnit všechny Vaše osobní informace. Včetně trvalého bydliště, bankovního účtu a zdroje příjmů. Formulář odešlete.
  4
  Během 15 minut dojde k vyhodnocení zaslané žádosti a budete informováni, zda-li Vám peníze budou vyplaceny. Pokud ano, tak ihned míří převodem na Vámi uvedený BÚ.

  Půjčka s prodloužením splatnosti, až 4999 Kč do 15 minut

  Klasická nebankovní půjčka před výplatou od 500 Kč do 4999 Kč s velikou výhodou - možnost prodloužení splatnosti. Klasická doba splatnosti 35 dní, tedy o pár dnů delší než u konkurenčních produktů. Pokud Váš rozpočet neustálí ani Vaše následující výplata, tak máte možnost si tuto dobu splatnosti prodloužit. Ke schválení musíte mít minimální příjem 7 tisíc korun a můžete mít záznam v registru. Vše se vyřizuje online přes internet, nemusíte se s nikým scházet ani telefonovat. Vyřízení proběhne během 15 minut vč. bankovního převodu. Tato nabídka je vhodná zejména před výplatou, kdy potřebujete pár tisíc (až 4999 Kč) na přežití. A kdy si můžete dovolit celou částku vrátit z další výplaty. A pokud ne, tak je zde možnost prodloužení splatnosti. Velmi výhodná možnost, jak se chránit proti tomu, aby jste se kvůli malé půjčce nedostali do problémů.
  Výhody produktu

  Výhody produktu:

  • již při první půjčce žádáte až o 4999 Kč
  • je možné si prodloužit splatnost
  • od vyplnění žádosti do obdržení peněz - 15 minut
  • extra rychlý bankovní převod do všech bank
  • nemusíte být zaměstnanec, libovolný příjem
  • i pro maminky na MD, brigádníky, důchodce
  • nedokládá se potvrzení o výši příjmu
  • poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků
  Nevýhody produktu

  Nevýhody produktu:

  • při opakované půjčce si nemůžete půjčit více
  • jednorázové splacení (ovšem lze prodloužit splatnost)
  • musíte mít jakýkoliv pravidelný příjem
  • nenabízí akci první půjčení zadarmo bez úroku

  Získat 500 - 10 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

  Tato půjčka je vhodná pro:

  Profilový obrázek muž

  Prohlížíte si produkt, který je vhodný pro všechny, kteří chtějí rychlou a snadno srozumitelnou půjčku před výplatou. Žádat můžete od 500 Kč do 4 999 Kč. Nejsou zde žádné limity pro nového zákazníka, žádné bonusy pro pro opakované žádosti. Zkrátka a jednoduše požádáte o 500 Kč až 4 999 Kč a během 15 minut je máte na bankovním účtu. Vzhledem k tomu, že je třeba mít jen jakýkoliv pravidelný příjem, tak tento produkt ocením nejen zaměstnanci, ale maminky na MD, důchodci či rentiéři. Splatnost je nastavena na 35 dní, kdy musíte vše jednorázově vrátit. Může se ovšem stát, že najednou takovou sumu nebudete mít k dispozici. Zde přijde vhod výborný parametr, který nabízí prodloužení splatnosti a odložení doby splatnosti. Typickým zákazníkem je kdokoliv s pravidelným příjmem, i se zápisem v registru, kdo potřebuje pár tisíc před výplatou. A do 35 dní si je může dovolit splatit najednou zpět. A pokud se vyskytne nějaká komplikace, tak si vždy může prodloužit splatnost.

  Tato půjčka není vhodná pro:

  Profilový obrázek žena

  Tato nabídka není vhodná pro žadatele bez jakéhokoliv pravidelného měsíčního příjmu. Rovněž není vhodná pro ty, kteří mají příjem pod hranicí 7 000 Kč. Ani v jednom z vyjmenovaných případů Vás poskytovatel neschválí. V neposlední řadě nelze ani doporučit těm, kteří si nemohou dovolit vše jednorázově splatit po 35 dnech. Samozřejmě se mohou spolehnout na možnost prodloužení splatnosti. V našem srovnání půjček se ovšem nachází i produkty, které nabízejí rozložení do splátek již v základu. Bylo by tedy vhodnější se podívat i na jejich podmínky.

  Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

  Výše půjčky
  2 500 Kč
  Délka splácení
  10 dní
  Měsíční splátka
  2 750 Kč
  Celkem zaplatíte
  2 750 Kč
  Úroková sazba
  3173% p.a.
  RPSN
  3173% p.a.
  Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

  Zvažujete sjednání si 500 Kč - 10 000 Kč až na 35 dní během 15 minut od Vata Online? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

  Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

  Zonky

  20 000 - 1 200 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

  NEY Spořitelní družstvo

  200 000 - 30 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  Smart půjčka

  50 000 - 300 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  UniCredit Bank

  20 000 - 1 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  srovnat všechny půjčky

  Nejnovější články z magazínu o půjčkách

  Partnerská sekce webu
  Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
  Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
  Informace o provozovateli služby
  Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
  Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
  Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
  IČ: 14139936