Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

xHypotéka

Základní informace o xHypotéka

xHypotéka
Délka vyřízení do 1 týden
Maximální splatnost na 20 let
Rozmezí půjčky 300 000 - 5 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:xHypotéka
Minimální částka:300 000 Kč
Maximální částka:5 000 000 Kč
Doba splatnosti:20 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:1 týden
RPSN:%
Úroková sazba:
Kategorie:
  Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
  3.5 z možných 5.0

  Žádost o půjčku xHypotéka

  1
  Nejdříve kliknete na tlačítko Online žádost, které Vás přesměruje na stránku se srovnáním hypoték.
  2
  Vyplníte krátký formulář, uvedete své osobní údaje a o co máte zájem. Obratem Vás bude kontaktovat hypoteční poradce.
  3
  Vypracuje Vám přehlednou nabídku hypoték, které by Vám mohly být schváleny. Vyberete si dle Vámi preferovaného parametru - např. tu s nejnižší splátkou nebo tu s nejnižším úrokem.
  4
  Hypoteční poradce Vám danou hypotéku sjedná a vše za Vás zařídí. Kompletní servis.
  5
  Za srovnání ani za vyřízení se neplatí žádné poplatky. Cena hypoték není navýšena. Platíte stejné úroky jako kdyby jste si ji sjednali sami u banky.

  Srovnání bankovních hypoték, nejvýhodnější a nejlevnější

  Jedná se o internetovou službu, která Vám nabízí srovnání hypoték a pomoc s jejich následným sjednáním. Jelikož peníze vždy pocházejí od bankovní společnosti, tak žadatel nesmí mít zápis v bankovním registru. Rovněž se vždy vyžaduje, aby žadatel měl pravidelný příjem - ne vždy se ovšem vyžaduje, aby byl přímo zaměstnanec na dobu neurčitou. Na internetových stránkách této služby nejdříve vyberete typ hypotečního úvěru, o který by jste měli zájem. Například potřebujete peníze na byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, dům, stavbu či rekonstrukci, pozemek a mnohé další. Případně si můžete nechat vypracovat i návrh bez-účelového úvěru, tzv. Americké hypotéky. Budete kontaktováni hypotečním specialistou, který Vám představí dostupné nabídky pro Vaši situaci. A vy si je budete moci srovnat například z hlediska výše splátek, délky splatnosti, doby fixace či úrokové sazby. Hypoteční specialista Vám následně i pomůže daný produkt sjednat v bance. Tato služba (srovnání, konzultace i vyřízení) je zdarma. Úroková sazba rovněž není žádným způsobem navýšena oproti tomu, kdy by jste si hypotéky zařídili sami bez asistence.
  Výhody produktu

  Výhody produktu:

  • získáte srovnání více nabídek, vyberete nejlepší
  • budete komunikovat s hypotečním specialistou
  • máte možnost se ptát zkušeného poradce
  • vše je zdarma a bez poplatků
  • ani výše úrokové sazby není zvýšena
  Nevýhody produktu

  Nevýhody produktu:

  • vypracování srovnání zabere nějaký čas
  • rychlejší požádat o hypotéku bez srovnání
  • jedná se pouze o bankovní produkty, ne nebankovní

  Získat 300 000 - 5 000 000 Kč obvykle trvá 1 týden:

  Tato půjčka je vhodná pro:

  Profilový obrázek muž

  Tento produkt je vhodný pro všechny, kteří aktuálně přemýšlejí o hypotéce. Nabídne Vám srovnání a především poradenství - komunikujete s hypotečním specialistou. Který zodpoví všechny Vaše otázky a pomůže Vám i při jednání s bankou. Díky jeho pomoci si vyberete nejen ten pravý produkt, ale nastavíte si i ty nejvýhodnější podmínky. A celá služba je pro žadatele zcela zdarma. Typickým klientem je žadatel o hypotéku, který nemá zápis v registru a má pravidelný příjem. V ideálním případě by se mělo jednat o příjem ze zaměstnání nebo podnikání. Z hlediska nabízených produktů je tato nabídka vhodná pro zájemce o jakýkoliv hypoteční produkt. Ve výši od 300 000 Kč - 5 000 000 Kč. Může se jednat o úvěry na financování koupě bytu, domu, družstevního bytu, financování oprav a rekonstrukcí nebo i bez-účelové úvěry, tzv. Americké hypotéky. Hledáte-li pomoc s vyřízením toho pravého produktu, tak Vám bude tato služba vyhovovat.

  Tato půjčka není vhodná pro:

  Profilový obrázek žena

  Tato služba není vhodná pro zájemce se zápisem v registru, jelikož se jedná o bankovní produkt. Rovněž není vhodná pro zájemce bez pravidelného příjmu, jelikož banka vždy vyžaduje alespoň nějaký příjem. V ideálním případě a u vysokých částek by žadatel měl mít i odpovídající příjem ze zaměstnání. Nevyhovujete-li těmto podmínkám, můžete se podívat na naše srovnání půjček. Nacházejí se tam i nebankovní hypotéky, u kterých zápis v registru nevadí a i u nich můžete snadno dosáhnout na milionové částky.

  Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

  Výše půjčky
  2 000 000 Kč
  Délka splácení
  25 let
  Měsíční splátka
  8 761 Kč
  Celkem zaplatíte
  2 641 257 Kč
  Úroková sazba
  2,09% p.a.
  RPSN
  2,38% p.a.
  Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

  Zvažujete sjednání si 300 000 Kč - 5 000 000 Kč až na 20 let během 1 týden od xHypotéka? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

  Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

  Zonky

  20 000 - 1 200 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

  NEY Spořitelní družstvo

  200 000 - 30 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  Smart půjčka

  50 000 - 300 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  UniCredit Bank

  20 000 - 1 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  srovnat všechny půjčky

  Nejnovější články z magazínu o půjčkách

  Partnerská sekce webu
  Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
  Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
  Informace o provozovateli služby
  Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
  Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
  Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
  IČ: 14139936