Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Hypotékomat

Základní informace o Hypotékomat

Hypotékomat
Délka vyřízení do 1 - 2 týdny
Maximální splatnost na 25 let
Rozmezí půjčky 500 000 - 8 000 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Hypotékomat
Minimální částka:500 000 Kč
Maximální částka:8 000 000 Kč
Doba splatnosti:25 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:1 - 2 týdny
RPSN:%
Úroková sazba:
Kategorie:
  Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
  4.0 z možných 5.0

  Žádost o půjčku Hypotékomat

  1
  Začněte kliknutím na tlačítko Online žádost, které Vás přesměruje na oficiální www stránky. Na dané stránce klikněte na Chci hypotéku.
  2
  Zobrazí se Vám podrobný formulář, ve kterém uvedete své osobní informace a parametry požadované hypotéky. Po vyplnění odešlete formulář.
  3
  Během 24 hodin Vás bude kontaktovat hypoteční poradce, který Vám sdělí, které banky a za jakých podmínek by Vaši žádost schválili.
  4
  Společně vyberete nejlepší nabídku. Poradce Vás bude zastupovat při jednání s bankou. Vše zařídí, se vším poradí, vše zajistí.
  5
  Služby hypotečního specialisty nejsou zpoplatněny - zdarma. Rovněž i sjednaná hypotéka bude mít stejnou úrokovou sazbu (i RPSN), jako kdyby jste si sjednali sami bez pomoci odborníka.

  Nejlepší hypotéka - Srovnání úvěrů a pomoc s vyřízení

  Jedná se o internetovou službu, která Vám poskytne srovnání hypotečních úvěrů a pomůže najít tu nejlepší hypotéku pro Vaše momentální potřeby. Na internetových stránkách vyplníte formulář s detaily o Vaší osobě a o požadované hypotéce. Žádost bude odeslána do rukou hypotečního odborníka, který za Vás zjistí, které banky by Vám mohly tyto peníze poskytnout. Vypracuje Vám přehledné srovnání se všemi parametry díky kterému si lehce vyberete ten nejlepší produkt. Mezi srovnávané banky patří například: česká spořitelna, Moneta, Komerční banka, mBank, UniCredit Bank, Raiffeisen bank, Hypoteční banka a mnohé další. Poradce Vás rovněž bude zastupovat při jednání s bankou a pomůže Vám vše vyřídit. Za tuto službu klient nijak neplatí. Poradci jsou placeni provizí od bank. Cena hypotečního úvěru bude rovněž stejná, jako kdyby jste si jej sjednali sami bez odborné pomoci.
  Výhody produktu

  Výhody produktu:

  • není zpoplatněno, odborná pomoc zdarma
  • poradí, vše vysvětlí a i vyřídí za Vás
  • schopni zajistit nejnižší úrok od 1.49% p.a.
  • až 8 milionů korun až na dobu 25 let
  • bankovní produkty, výhodné podmínky splácení
  • léty ověřená služba, záruka kvality
  • banka vyplatí až 95% ceny nemovitosti
  Nevýhody produktu

  Nevýhody produktu:

  • srovnávají pouze bankovní hypotéky, ne nebankovní
  • žadatel nesmí mít zápis v bankovním registru
  • žadatel musí mít zástavu nemovitosti
  • vyžaduje se jakýkoliv pravidelný příjem

  Získat 500 000 - 8 000 000 Kč obvykle trvá 1 - 2 týdny:

  Tato půjčka je vhodná pro:

  Profilový obrázek muž

  Vhodná pro všechny, kteří se chystají financovat koupi nemovitosti, nemají záznam v registru a mají pravidelný doložitelný příjem. Jelikož je tato služba zdarma, tak je vhodná pro všechny, kteří nerozumí nebo se neorientují na hypotečním trhu. Získáte odbornou pomoc jak z hlediska vyhledání všech dostupných produktů, tak i jejich srovnání a v neposlední řadě i pomoc při komunikaci s bankou. A rovněž i záruku jistoty, že si skutečně sjednáváte tu nejlepší hypotéku na trhu pro Vaši aktuální potřebu. Žádat můžete již od 500 tisíc až do 8 milionů korun. S dobou splatnosti až na 25 let. A možností získat nejnižší úrok již od 1.49% p.a.

  Tato půjčka není vhodná pro:

  Profilový obrázek žena

  Z hlediska podmínek tato služba není vhodná pro klienty se zápisem v bankovním registru či bez pravidelného příjmu. Samotné jednání a srovnávání Vám zabere přibližně 24 hodin navíc. Využití této služby tedy sjednání hypotéky opozdí o 24 hodin. Nevhodné pro lidi v časové tísni, např. při refinancování úvěru. Chcete-li si hypotéku vyřídit sami, podívejte se na naše srovnání. A nalezněte si tu nejlepší dle Vašich kritérií.

  Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

  Výše půjčky
  2 000 000 Kč
  Délka splácení
  25 let
  Měsíční splátka
  10 953 Kč
  Celkem zaplatíte
  3 285 860 Kč
  Úroková sazba
  1,49% p.a.
  RPSN
  1,49% p.a.
  Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

  Zvažujete sjednání si 500 000 Kč - 8 000 000 Kč až na 25 let během 1 - 2 týdny od Hypotékomat? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

  Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

  Zonky

  20 000 - 1 200 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

  NEY Spořitelní družstvo

  200 000 - 30 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  Smart půjčka

  50 000 - 300 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  UniCredit Bank

  20 000 - 1 000 000 Kč

  Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

  srovnat všechny půjčky

  Nejnovější články z magazínu o půjčkách

  Partnerská sekce webu
  Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
  Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
  Informace o provozovateli služby
  Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
  Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
  Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
  IČ: 14139936