Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Raiffeisenbank minutová půjčka

Základní informace o Raiffeisenbank

Raiffeisenbank
Délka vyřízení do 3 minuty
Maximální splatnost na 3 až 120 měsíců
Rozmezí půjčky 5 000 - 800 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Raiffeisenbank
Minimální částka:5 000 Kč
Maximální částka:800 000 Kč
Doba splatnosti:3 až 120 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:3 minuty
RPSN:7%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Raiffeisenbank

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Raiffeisenbank minutová půjčka na cokoliv

Raiffeisenbank působí na českém trhu již od roku 1993. Patří mezi největší banky na českém bankovním trhu.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho

Spotřebitelský úvěr Raiffeisenbank nabízí 20 000 až 800 000 Kč. Tyto peníze můžete využít na cokoliv. Půjčka nevyžaduje zástavu vaši nemovitosti, ani ručitele. Při řádném splácení získáte bonusový úrok 6,7 %. Půjčku můžete splácet od 3 do 120 měsíců. Jak výše půjčky tak doba splácení ovlivňuje výši úroku a RPSN.

K Minutové půjčce si u Raiffeisenbank můžete zařídit pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání od nečekaných událostí.

Proces schvalování půjčky

Nejprve je nutno vyplnit žádost o půjčku. Ta kromě parametru půjčky vyžaduje vyplnění osobních údajů a informace o zaměstnání, aktuálních příjmech i výdajích.

Při sjednání půjčky musíte doložit doklad totožnosti a potvrzení o příjmu. Po odeslání žádosti proběhne schvalovací proces, který trvá několik minut. Poté jsou peníze převedena na váš bankovní účet.

Další půjčky od Raiffeisenbank

Vedle klasické spotřebitelské půjčky RB nabízí hypotéky, konsolidace, kontokorenty i kreditní karty nebo úvěry pro podnikatele a firmy. Využít lze také úvěr na automobil.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 800 000 korun
  • nízký úrok od 6,7 %
  • pohodlné sjednání přes internet
  • předčasné splacení zdarma
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • dobrá bonita a platební historie
  • minimální půjčka 20 000 Kč
  • přísnější požadavky na žadatele

Získat 5 000 - 800 000 Kč obvykle trvá 3 minuty:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Minutová půjčka od RB je vhodná pro zájemce, kteří potřebují spotřebitelský úvěr v řadu několika desítek tisíc korun nejlépe s nízkou úrokovou sazbou. Vhodnými kandidáty jsou lidé se stabilním příjmem a velmi dobrou platební morálkou a historií.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Online půjčka od Raiffeisenbank není určená osobám, kteří hledají krátkodobý a malý úvěr, nemohou doložit svůj příjem nebo mají negativní záznamy v registrech, případně se nachází v exekuci či insolvenci.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
100 000 Kč
Délka splácení
60 měsíců
Měsíční splátka
1 966 Kč
Celkem zaplatíte
117 960 Kč
Úroková sazba
6,7 %
RPSN
6,9 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 5 000 Kč - 800 000 Kč až na 3 až 120 měsíců během 3 minuty od Raiffeisenbank? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936