Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Rerum půjčka

Základní informace o Rerum

Rerum
Délka vyřízení do 15 minut
Maximální splatnost na 5 až 30 dní
Rozmezí půjčky 1 000 - 20 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Rerum
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:20 000 Kč
Doba splatnosti:5 až 30 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:15 minut
RPSN:1000%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Rerum

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Rerum půjčka - do 15 minut můžete mít peníze na účtu

Rerum nabízí nebankovní půjčku před výplatou od 1 000 do 20 000 Kč. Vše vyřizujete online, nemusíte osobně chodit na pobočku. Od schválení žádosti můžete mít peníze do 15 minut na účtu. Splatnost půjčky od Rerum je od 5 do 30 dní. V případě potíží s uhrazení půjčky můžete požádat o odložení splátky. Je ale potřeba situaci řešit včas.

Co k půjčce potřebuji

K žádosti o půjčku budete potřebovat platný občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a výpisy z účtu nebo výplatní pásky za poslední 3 měsíce. Posledním požadavkem je vlastní bankovní účet, z něhož odešlete ověřovací platbu 1 Kč.

Proč si půjčit od Rerum?

Rerum nabízí nebankovní půjčku do výplaty. Podmínky jsou transparentní, půjčka neúčelová a výhodou je i možnost využít splátkové prázdniny, pokud se ocitnete v tíživé životní situaci.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • rychlá online půjčka
  • peníze na účtu do 15 minut
  • přehledná klientská zóna
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • splatnost až 30 dní
  • doložení příjmu
  • vlastní bankovní účet

Získat 1 000 - 20 000 Kč obvykle trvá 15 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Půjčka Rerum je vhodná pro každého, kdo hledá rychlou půjčku do výplaty. Díky jednoduchému rozhraní je žádost o půjčku vyplněná raz dva. Ideální je také pro klienty, kteří mají pravidelný měsíční příjem, který mohou doložit.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Rerum zpravidla nepůjčuje lidem, kteří nemají pravidelný měsíční příjem, těm, kteří jsou v exekuci, případně v insolvenci. Stejně tak není půjčka ideální pro lidi, kteří hledají dlouhodobější úvěry či konsolidace půjček.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
10 000 Kč
Délka splácení
30 dní
Měsíční splátka
14 000 Kč
Celkem zaplatíte
14 000 Kč
Úroková sazba
Poplatek 4 000 Kč
RPSN
5569,4
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 20 000 Kč až na 5 až 30 dní během 15 minut od Rerum? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936