"Jaká půjčka je pro Vás nejvýhodnější? Srovnejte"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Rychlá půjčka

Málokdo se nikdy nesetkal se situací, kdy by nepotřeboval rychle peníze, když na účtu nic není. Přirovnání „vleče se jak týden před výplatou“ je důkazem toho, že podobné zkušenosti má více lidí. Co dělat, když potřebujeme rychle půjčit peníze?

Půjčka od příbuzných nebo přátel

Můžeme se samozřejmě obrátit na příbuzné nebo přátele. V rodině nám může být dokonce nabídnuta velkorysá bezúročná půjčka, ale musíme počítat s tím, že dotyčný bude chtít vědět, na co peníze potřebujeme a budeme v jeho očích tak trochu nezodpovědným hospodářem. Žádat o pomoc přátele je možné, ale také to má své stinné stránky - odhalovat před ostatními náš finanční nedostatek není nikdy příjemné. Vždy může přijít na řadu otázka proč nemáme něco našetřeno pro strýčka Příhodu.

Půjčovat si od blízkých představuje určité emocionální vypětí a v některých případech to ani není vhodné - může se stát, že pak bude chtít dotyčný zkoumat naši finanční disciplínu a to za co vydělané peníze utrácíme. A to není nikdy příjemné - ani v rámci rodiny.

Výhody rychlé půjčky

Pokud potřebujete rychle menší obnos a chcete se těmto nepříjemným situacím vyhnout můžete využít nabídku rychlých půjček. Jedná se většinou o nebankovní produkty, které jsou založeny na tom, že poskytují menší obnosy peněz na relativně krátkou dobu v řádech dnů nebo týdnů. Kdo může takovou půjčku využít?

Kromě toho kdo potřebuje do výplaty pár tisíc i ten komu například banky kvůli nedostatečné bonitě nepůjčí - například důchodce žijící v domácnosti se svými dětmi nemá takové životní náklady jako kdyby bydlel sám, ale jeho příjem je pro účely žádosti o půjčku příliš nízký. Nebo ten kdo potřebuje jen pár tisíc nebo dokonce menší částku a připadá mu zbytečné si kvůli tomu brát u banky úvěr ve výši několika desítek tisíc. Anebo také ten kdo potřebuje peníze rychle a bez zbytečného papírování.

Rychlou půjčku můžete sjednat většinou online nebo prostřednictvím telefonu, nemusíte tedy nikam chodit - což oceníte i v případě, že bydlíte na vesnici daleko od města nebo pokud potřebujete půjčit peníze třeba o víkendu.

Kde si žádat

Seznam prověřených firem u kterých si můžete rychle půjčit naleznete zde. Stačí jen vyplnit online žádost.

Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace