Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

SimplePůjčka

Základní informace o SimplePůjčka

SimplePůjčka
Délka vyřízení do 30 minut
Maximální splatnost na 7 až 30 dní
Rozmezí půjčky 1 000 - 10 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:SimplePůjčka
Minimální částka:1 000 Kč
Maximální částka:10 000 Kč
Doba splatnosti:7 až 30 dní
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:30 minut
RPSN:1916%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku SimplePůjčka

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Rychlá SMS půjčka na cokoliv

Simplepůjčka nabízí malé půjčky od 1 000 do 10 000 Kč. Splatnost půjčky si můžete nastavit od 7 do 30 dní. Jedná se tedy o krátkodobé půjčky.

Sjednání SMS půjčky je rychlé a jednoduché. Peníze můžete mít na účtu během 30 minut. Peníze jsou převedený na účet ihned po schválení žádosti.

Co je potřeba k půjčce

Abyste si mohli sjednat Simplepůjčku, budete potřebovat platný občanský průkaz a bankovní účet vedený na vaše jméno. Z účtu je nutné odeslat kontrolní platbu ve výši 1 Kč za účelem ověření vlastníka účtu.

Proč Simplepůjčka?

Simplepůjčka nabízí krátkodobé malé SMS půjčky s vyřízením žádosti do 30 minut. Peníze můžete mít na svém účtu opravdu rychle. Půjčku lze vyřídit z domu. Nepotřebujete žádného ručitele ani zajištění.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • rychlé online vyřízení půjčky
  • SMS žádost o půjčku
  • bez ručitele a zástavy
  • peníze na účtu do 30 minut
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • nevhodné pro osoby v exekuci a insolvenci
  • nutný vlastní bankovní účet
  • první půjčka maximálně 3 000 Kč

Získat 1 000 - 10 000 Kč obvykle trvá 30 minut:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Simplepůjčka je určená všem, kdo potřebují menší finanční obnos opravdu rychle například za účelem překlenutí krátkodobých finančních potíží. Vhodná je pro osoby s pravidelným příjmem a bez záznamu v registrech.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Simplepůjčka není určená pro osoby v exekuci nebo insolvenci. Společnost vždy nahlíží do registru exekucí. Půjčku rovněž nedostanete v případě, že nemáte bankovní účet vedený na vaše jméno nebo máte u Simplepůjčky nesplacené závazky.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
3 000 Kč
Délka splácení
30 dnů
Měsíční splátka
744 Kč
Celkem zaplatíte
3 840 Kč
Úroková sazba
39 %
RPSN
1916 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 1 000 Kč - 10 000 Kč až na 7 až 30 dní během 30 minut od SimplePůjčka? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936