"Srovnání nebankovních půjček, najděte nejlepší"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Srovnání nebankovních půjček - Konsolidace, Sloučení i Nová

Na těchto stránkách máte možnost vyplnit jednoduchý formulář, který Vám okamžitě sdělí výsledek. Ukáže srovnání nebankovních půjček, které budou relevantní k Vaší situaci. Tedy předem vyloučí ty, na které nedosáhnete. A ty ostatní srovná.

Jak vyplnit srovnání nebankovních nabídek

Postupujte od nejvyššího políčka dolů. V poli částka vepište pouze konkrétní číslo. Například "10000" - tedy bez mezer a bez uvedení měny. V poli příjem vyplňte jen takovou částku, na kterou jste schopni doložit potvrzení o příjmu. Mnoho maminek na MD má příjem bokem jako brigádu. Ale nejsou ji schopny doložit řádným papírem. V tom případě uveďte jen čisté příjmy z mateřské dovolené. Stejně postupujte i v případě, že jste nezaměstnaní s boční přivýdělkem, který není doložitelný. Zástavu nemovitostí můžete potvrdit i v případě, že je na ní uvalena zástava. Tento bod bude dořešen osobně přes telefon nebo e-mail (ne na Vaše náklady).

Doporučujeme Vám, aby jste všechna pole vyplnili poctivě. Pokud nebudete v něčem upřímní, tak Vám srovnání nebankovních půjček nabídne i produkty, které Vám nemohou být schváleny. A konkrétní poskytovatel Vás následně odmítne. Nemá žádnou cenu uvádět nepravdivé informace.

Máte výsledek srovnání, jak porovnat

Okamžitě po vyplnění se Vám zobrazí výsledek. Není nutná žádná registrace ani autorizace pomocí SMS. Ihned po kliknutí vidíte srovnání všech možností. Zároveň se Vám zobrazí jednotlivé podmínky. Jak k nim přistupovat a jak je porovnat? Záleží především na Vašich osobních preferencích.

úroková sazba - či RPSN. Ty uvádějí, kolik přeplatíte na úrocích. U naprosté většiny žadatelů je tento parametr klíčový. A řídí se jím při srovnávání. Pokud nejste v bankovním registru a nemáte velmi omezený měsíční rozpočet, tak je to ideální ukazatel.

forma splátek - vždy je uvedena jako týdenní nebo měsíční. Musíte uvážit, zda je pro Vás únosné platit každý týden. Či by jste preferovali zaplatit veškeré své pohledávky ihned po výplatě jednorázově. Zde taktéž neexistuje jednotná rada. Síla tohoto argumentu se odvíjí od Vašeho aktuálního příjmu a způsobu vyplácení.

výše splátky - ve formuláři jste uvedli kolik berete měsíčně. Konkrétní situace se ale odvíjí případ od případu. Někteří klienti mají minimální výdaje - tedy zvolí co nejvyšší úrok. Získají krátkou dobu splatnosti a co nejnižší možný úrok. Ale můžete být i v takovém postavení, že chcete platit co nejméně a není překážkou rozložení i do delšího časového období.

Jak lze z předchozích odstavců vyčíst, tak neexistuje jednotné měřítko srovnání a vyhodnocení. Musíte vzít v úvahu veškeré podmínky a i aspekty, které budou ovlivňovat Vaše možnosti. Je vhodné zvážit i situaci budoucí. Pokud by jste například přišli o zaměstnání - budete schopni platit jako doposud? Nebo si necháte finanční rezervu, budete posílat na splátky méně a určitou část výdělku si odkládat. To vše hraje roli při rozhodování. A musíte vše zvážit sami za pomoci výše uvedeného srovnání.

Od koho pocházejí peníze, kdo půjčí

Vše, co naleznete na těchto internetových stránkách, jsou jen a pouze nabídky od prověřených společností. Všechny mají tisíce, deseti tisíce a až sta tisíce klientů. Nehrozí zde podvody ani žádná rizika. Peníze můžete použít skutečně na cokoliv. Na konsolidaci starých finančních závazků, sloučení všech dluhů nebo i jako úplně nová půjčka. Účelem zde nejste nijak omezeni. A jednotlivé podmínky si můžete přečíst zvlášť u každého z výsledků.

Vše je bezpečné - garantujeme poctivost

Jak již bylo napsáno, tak finance pocházejí od poctivých zdrojů. Nikdo po Vás nebude vyžadovat platby předem (tolik nepopulární poplatky zprostředkovatelům). Ty jsou často vyžadovány i za pouhé posouzení odeslané žádosti. A nelze je vyplatit zpět. Všechny společnosti, které se nacházejí na těchto stránkách, nikdy po nikomu nechtějí peníze předem. Stejně tak mají zřízena bezplatná telefonní čísla- na placené telefonní linky zde nenarazíte. Není ani podmínkou, aby jste s kýmkoliv uzavírali další smlouvy na finanční produkty - nemusíte sjednávat další pojištění apod. Veškeré zde nabízené služby jsou zcela bezpečné a bez rizika. Stačí jen využít srovnání nebankovních půjček, porovnat výsledky a požádat. Není se čeho obávat.

Na co můžete peníze použít - konsolidace, sloučení, refinancování

Jak jste si již mohli povšimnout, tak ve výše uvedeném formuláři neuvádíte účel. Není důležitý a veškeré zde prezentované produkty jsou bez-účelové. Můžete vyplatit nevýhodné dluhy, použít je na levnější konsolidaci závazků nebo na sloučení všech vašich půjček. Nekladou se žádné meze tomu, jak peníze utratíte. Ani nemusíte posléze dokládat účel takto vynaložených prostředků.

Kromě konsolidací a sloučení si mnoho klientů tyto produkty sjednává na zcela odlišné věci. Může se jednat o jednorázové zaplacení podnájmu, uhrazení plynu či elektřiny a i na pokrytí momentálního nedostatku peněz. Jak zní ale pravdivé doporučení, tak není dobré vytloukat klín klínem. Nedoporučuje se, aby jste si brali další a další úvěry jen a pouze na splácení jiný splátek. Sloučení všeho do jednoho je rozumné. Ušetříte. Ale udělat si dluh jen a pouze na to, aby jste pokryli tento měsíc, není dobrou myšlenkou. Pokud již máte finanční trable, tak se přednostně soustřeďte na jejich spojení. A na získání výhodnějších podmínek. Což Vám toto srovnání může nabídnout.

Aleš Říha

Dobrý den, mám dluhy v celkové hodnotě asi 150000 Kč, mám to ve třech různých půjčkách. A chtěl bych to tedy konsolidovat. Ale jak se tam na to dívám, tak tam nejsou produkty určené na spojení dluhů. Nebo jsem zapomněl něco vyplnit?

Miloš Jedlička

Všechny nabízené služby jsou bez-účelové. tedy je můžete využít na cokoliv budete chtít. Tedy i na zmíněné spojení závazků. Dejte si do kolonky částka 150000 Kč a i zbytek vyplňte dle vašich dispozic. To co se vám zobrazí, tak to můžete využít na co budete chtít.

Jaroslava Šebestíková

Ty peníze můžete použít i na splacení dluhů, je to v pořádku. Možná u bankovních společností je veliký rozdíl mezi klasickým úvěrem a konsolidací. Ovšem v nebankovním sektoru to nehraje žádnou roli. Zde Vám každý a vždy tu danou částku dá za stejný podmínek, nehledě na to, na co bude využita.

Karel Jurčík

Já jsem si bral od Cetelem a použil jsem to jako potřebujete vy. A vůbec jsem s nikým neřešil, na co že to využiji.

Ladislav Mleziva

U tohoto srovnání je to úplně jedno, tam nedostanete výhodnější úrokovou sazbu jen kvůli tomu, že to bude využito na domácnost apod. Zde se nedokládá účelovost, takže si vyberte z toho, na co dosáhnete.

Zita Sovová

Chci se zeptat. Zadala jsem si poptávku na 80 000 Kč a vyjelo mi tam, že to můžu dostat za měsíční splátku 3200 Kč a celkově přeplatím 58 000 Kč. Platit by to pro mě nebyl problém, ale myslíte si, že při takovém navýšení je to ještě výhodné. Vždyť zaplatím nazpět více než polovinu částky. Možná se mýlím, protože se v tom moc neorientuji. Poraďte.

Alena Vozňáková

My jsme si s manželem brali podobné peníze a úrok tam byl podobný. Ale neměli jsme jinou možnost, potřebovali jsme to, tak jsme to podepsali. Ale opravdu je to šílené.

Zdeňka Benešová

Ono je to všude stejné, já jsem už prošla desítky stránek. A vždycky lákají na nízké navýšení. Ale když si to spočítáte, tak pokaždé zaplatíte až o polovinu navíc. Dívala jsem se snad na všechny nebankovní formy a žádná to nemá jinak.

Miroslav Hořejší

Musíte si uvědomit, že tady nejste v bance. Pokud by jste chtěla RPSN 3% jako u hypoték, tak by jste nesměla být v registru. Ale když jednou přestanete splácet bance nebo platit operátorovi, tak musíte počítat s následky. A to takovými, že nyní skutečně můžete nebankovní firmě dát nazpět až o 60% více. A ano, je to normální na tomto trhu.

Marta Ovadová

To mi přijde tedy hodně solidní. Když já jsem si brala u UniCredit stejné peníze, tak mě to stálo jenom 5 - 6000 Kč. Vy na tom budete mít skoro desetkrát tolik. Opravdu nikam jinam než k nebankovním firmám jít nemůžete? Třeba by jste si to mohla vzít přes nějakého rodinného příslušníka.

Eva Jarošová

Mám jeden bankovní úvěr (500 000 Kč) a dva nebankovní závazky (180 000 Kč). A teď jsem přišla o práci a už to nezvládám splácet. Dřív jsem na to měla, ale teď když jsem jen na úřadu práce, tak mi to nestačí. A nikde mi nechtějí pomoci, ani tady mi to nic nezobrazí. Už nevím co mám dělat, já to potřebuji co nejdřív konsolidovat a snížit splátku.

Veronika Roučková

Najít někoho, kdo vám dá jen tak 680000 Kč (předpokládám bez zástavy) je zhola nemožné. Podle toho co jsem prozatím zjistila, tak je reálné žádat tak do sto tisíc korun. Nad již musíte mít nemovitost. Myslím si, že nemáte šanci na nic dosáhnout.

Lukáš Voříšek

V první řadě se obraťte na banku. Pokud máte u nich dobrou historii splácení, tak by jste si mohla ten závazek navýšit (doplatit ty nebankovní). To bych volil jako první krok. Musela by jste si ale být na 100% jistá, že by jste měla na tyto bankovní splátky. Pokud nemáte RD ani byt, tak srovnávat tady sloučení nemá smysl. Tak vysoký úvěr vám zde nikdo nenabídne.

Věra Gengelová

Já jsem měla podobné dluhy a nikdo mi to nechtěl sloučit. Tak až potom mi jedna paní poradila, že ta nemovitost nemusí být ani má. Domluvila jsem se s rodinou, která mi k zástavě zapůjčila dům. A peníze jsem tak dostala a splácím to, budu ještě asi 15 let. Ale taky jsem na tom byla stejně, nikdo mě nechtěl schválit.

Kateřina Bláhová

Taky jsem na tom byla tak a nezvládala jsem to. A když jsem si představila, že bych to měla splácet ještě dalších 30 let a neustále se potácet na hraně exekuce... . Nakonec jsem ráda, že jsem skončila v insolvenčním řízení. Již mám 2 roky za sebou a 3 před sebou. Není to jednoduché, občas mám problém vyjít s penězi a nemám ani korunu navíc. Ale už se těším, až budu bez závazků a budu moci začít nový život. Třeba by vám to taky pomohlo.

Srovnání půjček online

Fotografie: Příklad srovnání.

Srovnání nebankovních
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace