"Srovnání úroků, splátek, RPSN a výhodnosti"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Srovnání - Nejnižší úroková sazba - Půjčky, hypotéky, úvěry

Díky přehlednému srovnání můžete získat nejvýhodnější úrokovou sazbu, která se nabízí. Předem vyplníte krátký formulář, takže budou odfiltrovány ty nabídky, které nejsou k vaší situaci relevantní a které by Vám nebyly schváleny. A to vše je zadarmo a bez poplatku.

Jak získat srovnání úrokových sazeb

Ve vrchní části vyplňte formulář, který obsahuje pouhá 4 pole. Případně, se mohou objevit maximálně další dvě. Ale nic další není třeba vyplňovat. Není nutno uvádět své osobní údaje (jméno, telefon, e-mail) a ani nemusíte posílat drahou SMS ke zpřístupnění výsledků. Jakmile jej vyplníte a odešlete, tak máte okamžitě výsledek. A vy se můžete rozhodnout pro jednu z variant.

Jako první vyplňte požadovanou částku v jejíž výši chcete půjčku. Uveďte ji jen číslicemi - nedopisujte tečky, čárky a ani Kč. Stejně tak ani nedělejte mezery. Jako druhý údaje musíte uvést Váš příjem. Opět jen číslice. A mohou Vám být uznány takové příjmy, které jste sto doložit výplatní páskou nebo potvrzení od zaměstnavatele. Máte-li nějaký při-výdělek bokem, tak jej bohužel nemůžete zadat. Jen to co můžete podložit patřičným potvrzením. Položka typ zaměstnání je zcela jasná. V některých případech může vyskočit pole, kde uvedete, zda-li jste již mimo zkušební dobu. Poslední údaje - jste v registru dlužníků? Opět pravdivě vyplňte. Nevíte co to znamená? Tak v něm nejspíše nebudete. Pokud si nějaký klient, s bankovním úvěrem, přestane bance řádně splácet, tak jej zapíše do registru. Pokud ale nemáte tušení, co je to registr a nikdy jste nebyli dlužníkem vůči bankovní instituci, tak můžete vyplnit, že nejste. A tím je celý formulář hotov. Můžete ihned odeslat.

Srovnání je okamžité, jak pokračovat

Okamžitě po odeslání uvidíte srovnání - není zde vyžadován žádný mezikrok. Nečíhá na Vás pokračování formuláře, kde budete muset vyplňovat další a další data. Vše, co vidíte v úvodu těchto internetových stránek, je kompletní srovnání. Nic již nedoplňujete a za výsledek ani žádným způsobem neplatíte. A následně i dostanete rovnou možnost, aby jste kontaktovali věřitele skrze internetový fomulář. Jedná se o velmi rychlé a především bezplatné řešení.

Nyní se Vám tedy zobrazili přehledné výsledky, které musíte porovnat z určitého hlediska. Žadatelé jsou rozděleni na dva tábory - první dávají přednost u půjček, úvěrů a hypoték co nejnižší úrokové sazbě. Druzí mají naopak požadavky na co nejnižší splátku. Parametry porovnejte tedy dle vašich možností. U každé společnosti uvidíte následující podmínky:

jméno společnosti/banky - z tohoto hlediska ve srovnání naleznete jen a pouze ověřené společnosti. Nikdy Vám nehrozí podvod ani nečestné jednání. Tyto stránky nabízejí spousty zavedených firem a bank, takže Vám bude většina povědomá. Ale narazíte i na takové nabídky, o kterých jste nikdy neslyšeli. A které Vám byly doposud ukryty. Ale ani v tom případě není důvod k obavám - na těchto stránkách nabízejí jen poctivé společnosti.

úroková sazba - pro někoho zásadním parametrem, pro někoho ne. Pokud máte dostatečnou mezeru v rodinném rozpočtu, tak sáhnete po nižším úroku. Sice budete měsíčně splácet více, ale to pro Vás není překážkou.Či si vyberete druhou cestu, kdy nebudete přikládat přeplacení úvěru takovou důležitost.

typ splácení - mezi zobrazenými poskytovateli jsou dvě možné verze. První nabízejí klasické měsíční splátky. Tedy k domluvenému datu v měsíci uhradíte jednu splátku. Druzí účtu každý týden, ale za to menší peníze. Pro majoritní většinu lidí tento údaj nehraje žádnou roli. Záleží na vašem zvážení.

výše splátek - pokud nemáte mnoho peněz nazbyt, tak zvolíte menší splátky - aby jste bez problémů vyžili. Ruku v ruce s tím ale jdou i o něco málo vyšší úrokové sazby a celkové přeplacení. Každý klient ovšem má jiné priority a vybírá dle svých možností.

Nepodepisujete smlouvy s prostředníky

Velikou výhodou tohoto srovnání je, že zde neexistuje žádný prostředník ani zprostředkovatel. Vy si jednoduše zobrazí výsledky a následně komunikujete už přímo s bankou či nebankovní společností. Na finančních trzích se můžete velice často setkat s různými prostředníky, kteří pouze tlumočí komunikaci mezi věřitelem (půjčky, úvěru, hypotéky, refinancování) a klientem. Ale on sám bere pouze provizi a nic nedělá. Proto si můžete být jisti, že toto zde nenastane.

Vyplnili jste formulář a následně se Vám zobrazily výsledky srovnání. A vy jste našly ten pravý produkt. Co se bude dít dále? Rovnou se Vám zobrazí formulář, kterým kontaktujete konkrétní společnost nebo instituci. Toto srovnání nedělá žádné přemostění mezi Vámi a ním. Jednáte přímo s tím, kdo půjčuje peníze.

Tady jen poctivě a bez podvodů

Již v úvodu bylo nastíněno, že se zde můžete cítit bezpečně. Což bohužel není pravdou u mnoha nebankovních firem. Zde je situace jiná - zobrazí se pouze poctivé nabídky. Nikdy se nesetkáte s vyplácení záloh, předběžných splátek. A ani provizím třetím osobám. Nikdy netelefonujete na zpoplatněná čísla (předvolba 900). Naopak o vše můžete požádat online přímo přes Váš počítač. Všechny nabídky jsou prověřené a poctivé. I toto je jeden z důvodů, proč Vám vřele doporučujeme, aby jste využili této služby. Jedině zde si můžete být jisti poctivostí a seriózním přístupem.

Jakub Janura

Potřeboval bych si vzít 125 000 Kč na nakoupení vybavení bytu a celkové zařízení domácnosti. Ale protože jsem se opozdil s platbou faktury u mobilního operátora, tak jsem v registru - ale jen tom bankovním. Kde bych v tomto postavení mohl sehnat nejnižší úrokovou sazbu? Sice jsem měl v minulosti rest, ale nejsem problémový klient, který by musel skočit na cokoliv je mu nabídnuto.

Lenka Štefánková

Tak využijte toho srovnání. Těžko vám jinak radit. Nevíme jaký máte příjem, jakou máte uzavřenou smlouvu a zda-li můžete ručit. Zadejte to tam a uvidíte, co vám z toho vyleze. jenom nezapomínejte na to, že vše není jenom o úrokové sazbě. Taky o jistém komfortu splácení. Pokud pojedete na doraz, tak se vám může stát, že vám to některý měsíc nevyjde. A vy si budete muset půjčit na splátku. A mnohokrát končí v dluhovém kolotoči. Ponechejte si nějakou rezervu v měsíčním rozpočtu i za cenu toho, že by jste měl přeplatit více.

Darina Kulendová

Tak já jsem se na to dívala a máte tam jako nejvýhodnější Profi Credit, který by vám 125 tisíc schválil, kdyby jste měl smlouvu HPP na dobu neurčitou. Samozřejmě bez ručení. Většinu parametrů by jste si navíc mohl i sám vybrat, třeba splatnost je na 9 až 48 měsíců.

Jan Boleslav

No takhle, pokud se skutečně zajímáte o úrokovou sazbu u půjček, hypoték a úvěrů, tak se nesmíte pohybovat v tomto srovnání. Protože zde jsou především soukromé společnosti a u těch vždy přeplatíte. Například co paní zmiňovala nade mnou: vezmete si 50000 Kč, měsíční splátka bude 3307 Kč a celkový počet splátek 36. Z toho vychází úroková sazba 94,97% a RPSN 94,96 %. Tedy celková částka je 119 052 Kč. Tedy tady o nějakém výhodném přeplacení nemůže být ani řeč.

Blanka Šudáková

No tak to máte hodně špatné. Kdyby jste zaplatit včas tu fakturu, tak teď podáváte žádost u bank, kde zaplatíte RPSN 10%. Ale protože jste se dostal do registru, tak budete mít RPSN klidně i přes 100%. Nemohl by si někdo jiný z vaší rodiny vzít tyto peníze na sebe? Značně by jste ušetřil i kdyby jste mu měl pak za pomoc dát pár tisíc.

Sandra Barcalová

Už má za sebou delší hledání na internetu a zatím jsem narazila akorát na to, že po mně chtěli poskytovatelé tzv. poplatek předem. Nebo se ze mě snažili vytáhnout mé soukromé informace. Je to tady to samé? Předem říkám, že nikomu nic předem nedám. A ani nebudu platit za to, aby mi to ukázalo výsledky. A nakonec ani nemám moc chuť někomu zadávat vše o mé osobě, když jsem ještě neobdržela žádnou konkrétní nabídku.

Monika Kvasničková

To jsem taky zažila, zde se toho ale nemusíte obávat. Není zde povinnost cokoliv platit, všechny zařazené firmy jsou na 100% poctivé a ověřené. A i zobrazení srovnání je bez plateb (taky jsem na jiných stránkách viděla, že bylo třeba poslat placenou SMS). To zde ale není. Klidně to vyzkoušejte.

Anna Slámová

Nemusíte o sobě prakticky nic sdělovat, žádné citlivé osobní data. Pokud tedy za ně nepovažujete svůj příjem a jestli máte zaměstnání. Po zadání tohoto, prakticky tedy toho co teď vidíte, se zobrazí konkrétní nabídky. A pokud se vám nějaká bude líbit, tak rovnou můžete přikročit ke sjednání. Tedy až pak dáte své jméno a kontakty (e-mail, telefon, bydliště). Ne dříve.

Alena Fialová

Přesně tak. Vždyť to píšou i tady v tom článku. Dopředu není nic nutné. Ukážou se vám srovnání úrokové sazby půjček a hypoték i bez toho.

Pavel Vinš

Tak zrovna u těch hypotečních úvěrů bych to neviděl tak růžově - protože jsem tady naprosto žádný nenašel. Ale jinak máte pravdu, vše funguje jak má a není tam žádný podraz. Můžete tomu důvěřovat. I když bych uvítal, kdyby zde zařadili i více bankovních poskytovatelů. Úroky zúčastněných jsou někdy opravdu už moc.

Božena Přibylová

Mám veliké dilema. V současnosti platím 2580 Kč měsíčně. A potřebovala bych si vzít dalších 80000 Kč na úpravu domu. Ale to bych pak měla splácení 2580 Kč + 5000 Kč. Což bych zvládala jen tak tak a nic by mi nezůstávalo. Nebo bych si mohla navýšit tu původní pohledávku a pak by mi t vycházelo na 4800 Kč. Tak bych ušetřila 3000 Kč měsíčně Ovšem RPSN by bylo 82% a celkové přeplacení až ke 100 tisíc korun. Myslíte si, že bych do toho měla jít?

Jarmila Sedláčková

nerozumím až zas tak pojmům a v tom neporadím. Jedno ale vím moc jistě, na těsný rozpočet už mnoho lidí dojelo. Stačí jen jeden výpadek příjmu (měsíční nemocenská) a najednou nemáte jak hradit splátku. A musela by jste se na její úhradu zadlužit. A velice lehko se v tom můžete zamotat tak, že se z toho už nevyplatíte. Proto vezměte menší splácení a ty 3000 Kč si šetřete. Použijete je buď v případě nečekaných událostí nebo na předčasné doplacení.

Jana Soušková

RPSN 82%? Pokud tomu správně rozumím, tak každý rok co to budete splácet, tak zaplatíte jednou tolik na úrocích. Tedy pokud jim za rok splatíte 100 tisíc, tak 50 tisíc půjde jen na úroky. To mi přijde naprosto ujeté. To si berete od koho, od nějaké nebankovní firmy nebo tu půjčku máte sjednánu s nějakou soukromou osobou?

Helena Zajícová

Ono není až zas tak vysoké pozorně se podívejte na porovnání všech balíčků a běžně se dostáváte i výše. Například jsem si zkoušel hledat 80000 Kč v tomto srovnání na zdejších stránkách. A vyšly mi dva výsledky: profi Credit, který má RPSN 94,96% a druhý mi vyšel Provident, který má RPSN 63,93%. Takže to co té paní navrhují není nijak vzdálené realitě. Ale na druhou stranu se ukazuje, že pokud využijete této kalkulačky, tak máte šanci ušetřit. Zde na úrokové sazbě to činí 30% jen mezi dvěma poskytovateli. Vyplatí se pečlivě hledat.

Jaroslav Krátký

Souhlasím aby jste si dělala finanční rezervu. Taky mě to již bohužel potkalo, po pracovním úrazu jsem skončil doma a místo obvyklých 17000 Kč jsem měl měsíčně asi 11000 Kč. Pokud platíte hypotéku a náklady na rodinu, tak je ten pokles příjmů prakticky likvidační. My jsme to naštěstí udrželi a přečkali bez úhony. Proto myslete na budoucnost. Ne jen na úroky a rychlost splacení.

Srovnání půjček online

Fotografie: Příklad srovnání.

Srovnaní úroků a splátek
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace