Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Půjčka zaměstnancům s nízkým (malým) příjmem, peníze do 24 hodin

Základní informace o BB Půjčka

Délka vyřízenído 24 hodinMaximální splatnostna 1 rokRozmezí půjčky1.000 - 5.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:BB Půjčka
Minimální částka:1.000 Kč
Maximální částka:5.000 Kč
Opakovaná půjčka až:45.000 Kč
Doba splatnosti:1 rok
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ano
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ne
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP, ověřovací poplatek
Účel půjčky:bez-účelová
Délka vyřízení:24 hodin
Vše vyřídíte online:Ano
Předčasné splacení:Ano
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku BB Půjčka

1
Žádost o půjčku zaměstnancům započnete kliknutím na tlačítko Online žádost. Budete nasměrováni na stránky poskytovatele.
2
Na hlavní straně je třeba vybrat, o jak vysokou sumu máte zájem. Rovněž zde volíte i délku splatnosti. Na pravé straně se Vám průběžně aktualizuje úroková sazba a celkové přeplacení.
3
Na hlavní straně rovněž i vyplníte své jméno, příjmení, mobilní telefon a email. Vše odešlete kliknutím na tlačítko.
4
Na následující straně již jen doplníte osobní informace, které jsou nezbytné k posouzení žádosti. A žádost odesíláte k posouzení.
5
Poskytovatel následně má 24 hodin na posouzení a vyplacení financí na Váš BÚ.
6
Jelikož se jedná o online půjčku, tak můžete být vyzváni k ověření Vaší totožnosti. Jak? Zašlete poskytovateli na účet drobnou sumu peněz (1 - 10 Kč). Nejedná se o podvod! Jedná se jen o způsob ověření vaší totožnosti.
7
Pokud Vaše žádost projde schvalovacím procesem a případně se i podařilo ověřit Vaši totožnost, tak máte požadované peníze do 24 hodin na BÚ.

Půjčka zaměstnancům s nízkým (malým) příjmem, peníze do 24 hodin

Plný potenciál tohoto produktu získáte pouze poté, až se stanete stálým zákazníkem. Poprvé můžete žádat jen o 5 000 Kč. Pokud ovšem vše řádně splatíte, tak se Vám otevírá možnost žádat až o 45 000 Kč se splatností až 12 měsíců. Vyplatí se tedy být ověřeným klientem. Žádost se podává elektronicky, přes internet. Není třeba osobní schůzka. Žadatel musí mít pravidelný příjem ze zaměstnání a musí být schopen jej doložit výplatní páskou, výpisem z účtu. Nebo telefonickým kontaktem na zaměstnavatele. Registr není kontrolován. Délka vyřízení, od odeslání žádosti do vyplacení peněz, zpravidla nikdy nepřekračuje hranici 24 hodin. Pokud vezmeme v potaz potenciál si následně půjčit až 45 000 Kč, tak se jedná o velmi dobrý produkt. Zvláště s rozložením až na 12 splátek, díky čemuž budou nízké. Ačkoli vyžaduje ověřovací poplatek před odesláním peněz, tak se nejedná o podvod a je tento produkt zcela poctivý.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • máte-li malý příjem, 5000 Kč pro vás bude dostatečné
  • peníze lze splácet až po dobu 12 měsíců
  • celou dlužnou částku můžete splatit předčasně
  • vše lze vyřešit online, nemusíte na pobočku
  • po vyřízení následuje rychlý bankovní převod
  • při opakované půjčce lze žádat o více
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • až při opakované žádosti lze dosáhnout na 45 000 Kč
  • musíte být zaměstnancem se smlouvou o zaměstnání
  • musíte být schopni doložit svůj pravidelný příjem
  • vyřízení trvá 24 hodin, peníze nejsou ihned

Získat 1.000 - 5.000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Typickým klientem u tohoto produktu je zaměstnanec na dobu neurčitou, který má pravidelný, byť i nízký, příjem. Může mí zápis v registru a musí mít bankovní účet. Produkt mu v základu nabízí 1 000 Kč až 5 000 Kč. Pokud vše včas splatí, tak v rámci dalších žádostí může žádat až o 45 000 Kč. Proč bylo zmíněno, že je tato půjčka vhodná i pro zaměstnance s malým příjmem? Jelikož půjčky v rozmezí 1 000 Kč - 10 000 Kč většinou musí být splaceny jednorázově do 1 měsíce. Což je s malým příjmem dost dobře nereálné. Zde je ovšem možnost sjednat si dobu splatnosti až na 12 měsíců. A domluvit si měsíční splátku natolik nízkou, že i s nízkým příjmem ji nebude problém splácet. Jako žadatel můžete mít záznam v registru, ale musíte být zaměstnanec. Splňujete-li tyto podmínky, tak můžete mít peníze na svém BÚ již do 24 hodin od podání žádosti.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z hlediska podmínek tato půjčka není vhodná pro osoby bez zaměstnání. Poskytovatel tyto žádosti zamítne. Rovněž si není možno půjčit v případě, kdy nemáte bankovní účet. Vyplacení je do 24 hodin. V našem srovnání ovšem naleznete i takové produkty, které jsou vypláceny do 15 minut. Spěcháte-li na vyplacení a potřebujete-li peníze ještě dnes, tak se můžete podívat i na konkurenční nabídky. Máte-li ovšem nízký příjem, tak je pro Vás tento produkt bezkonkurenční. Všichni ostatní poskytovatelé u takto nízkých půjček vyžadují jednorázovou splatnost. Což si s malým měsíčním příjmem nebudete moci dovolit.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
3 000 Kč2 měsíce2 100 Kč4200 Kč308,3% p.a.308,3% p.a.

Zvažujete sjednání si 1.000 Kč - 5.000 Kč až na 1 rok během 24 hodin od BB Půjčka? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Everyday+

100 - 35.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

SOSCredit

1.000 - 8.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Kamali

1.000 - 10.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Home Credit

10.000 - 250.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

Open Factor

5.000 - 20.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Zaplo na Splátky

10.000 - 60.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092