Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Nebankovní konsolidace půjček bez zástavy, 600 000 Kč na 96 měsíců

Základní informace o Home Credit

Délka vyřízenído 48 hodinMaximální splatnostna 8 letRozmezí půjčky30.000 - 600.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Home Credit
Minimální částka:30.000 Kč
Maximální částka:600.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:8 let
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:nekontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ne
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ano
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP, výpis z účtu, potvrzení o příjmu, smlouvy
Účel půjčky:refinancování, konsolidace
Délka vyřízení:48 hodin
Vše vyřídíte online:Ne
Předčasné splacení:Ne
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Home Credit

1
Žádost o konsolidaci začnete kliknutím na tlačítko Online žádost. Budete přesměrování na www stránky poskytovatele.
2
Na jeho hlavní straně se můžete seznámit se všeobecnými podmínkami a následně kliknout na "Chci ušetřit na půjčkách". Čímž se dostanete na žádost.
3
Pravdivě vyplníte všechny požadované osobní údaje. Včetně výše požadované konsolidace. Rovněž si můžete zvolit, kdy chcete být kontaktováni s výsledkem posouzení. Může to být "Ihned" nebo případně i v určitou hodinu později tohoto dne.
4
Posouzení, schválení a vyplacení proběhne v následujících 48 hodinách. Budete muset doložit příjem, například výpisem z účtu či potvrzením o příjmu a i smlouvy o půjčkách, které chcete konsolidovat.
5
Projdete-li schvalovacím procesem a doložíte-li všechny požadované dokumenty, tak budete mít peníze k dispozici na svém účtu během následujících 48 hodin.

Nebankovní konsolidace půjček bez zástavy, 600 000 Kč na 96 měsíců

Nebankovní konsolidace Vám nabízí půjčku od 30 000 Kč až po 600 000 Kč. A to i bez zástavy nemovitosti! Můžete díky ní konsolidovat (spojit) všechny své dluhy do jedné jediné splátky. Vyplatit všechny současné věřitele a mít již jen jeden závazek. Maximální doba splatnosti (96 měsíců) je dostatečně dlouhá na to, aby měsíční splátka mohla být dostatečně nízká. Musíte být občanem ČR, starší 18 let. Drobnou překážkou pro některé žadatele může být požadované dokládání příjmů - může se ovšem jednat například i o důchod. Pokud tyto základní podmínky splňujete, tak není co řešit. Žádný jiný nebankovní produkt Vám nenabídne až 600 000 Kč na 96 měsíců bez zástavy nemovitosti. V současné době nejvyšší a nejlepší nebankovní konsolidace na trhu.

Od této společnosti se v našem srovnání nacházejí dva produkty: klasická půjčka (bez-účelová na cokoliv) a konsolidace půjček (spojení více půjček do jedné). Dle Vaší situaci si vyberte vhodnější variantu.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • můžete žádat až o 600 000 Kč, bezkonkurenční výše
  • lze použít na vyplacení jiných (konsolidaci) půjček
  • můžete mít dluhy, můžete splácet jiné půjčky
  • klient nemusí mít nemovitost, nevyžaduje se zástava
  • velmi dlouhá splatnost, až na 96 měsíců (8 let)
  • rychlé vyřízení, již během 48 hodin od požádání
  • schválí například i důchodce
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • musíte mít pravidelný příjem a doložit jej
  • musíte být schopni tento příjem doložit potvrzením
  • předčasné splacení není zdarma

Získat 30.000 - 600.000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Nejčastějším žadatelem o tuto nebankovní konsolidaci je klient, který si nabral mnoho půjček. Momentálně jsou pro něj všechny splátky dohromady příliš vysoké, úroky a pokuty nezastavitelně narůstají a jeho jedinou šancí je se ze všeho vyplatit. A bohužel tento klient nemůže o konsolidaci žádat v bance. Právě pro něj je tento produkt určen. Máte-li pravidelný příjem, tak můžete získat 30 000 Kč až 600 000 Kč. Tyto peníze jsou určeny na splacení jiných závazků. Poskytovateli tak nevadí, pokud máte jiné půjčky a již dopředu počítá s tím, že účelem bude vyplacení jiných věřitelů. Žádný z těchto faktů nebrání Vašemu schválení. Ke kladnému posouzení budete muset doložit například výpis z účtu nebo potvrzení o příjmu. A smlouvy o Vašich současných závazcích. Momentálně se jedná o jednu z nejvyšších nebankovních konsolidací bez zástavy, která se nachází v našem srovnání. Získat 600 000 Kč bez zástavy může být problém i v bankovním sektoru, natož v nebankovním. Z tohoto důvodu je tento produkt natolik lákavý. Máte-li pravidelný příjem můžete požádat o schválení. A spojení všech Vašich závazků do jedné jediné splátky.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z pohledu podmínek tato konsolidace není vhodná pro žadatele bez pravidelného příjmu. To je základní předpoklad ke schválení. Rovněž budete potřebovat bankovní účet a potvrzení o pravidelném příjmu. Nesplňujete-li tyto podmínky nebo nevyhovuje-li Vám tato nabídka, tak se budete muset podívat do našeho srovnání půjček na jiné produkty. Bohužel se tam ale nenachází mnoho nabídek, které by Vám daly až 600 000 Kč bez zástavy nemovitosti. V tomto ohledu je tato nabídka jedinečná a vyplatí se nad ní seriózně zamyslet.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
300 000 Kč8 let4 075 Kč391 200 Kč6,84% p.a.7,1% p.a.

Zvažujete sjednání si 30.000 Kč - 600.000 Kč až na 8 let během 48 hodin od Home Credit? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Pronto Půjčka

5.000 - 100.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Equa Bank

30.000 - 1.000.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

CreditON

500 - 20.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Zaplo na Splátky

10.000 - 60.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Zaplo

1.000 - 16.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Open Factor

5.000 - 20.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092