Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Vysoká (velká) půjčka bez zástavy, až 166 000 Kč do 24 hodin

Základní informace o Profi Credit

Délka vyřízenído 24 hodinMaximální splatnostna 4 rokyRozmezí půjčky10.000 - 166.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Profi Credit
Minimální částka:10.000 Kč
Maximální částka:166.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:4 roky
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ano
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ne
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP, potvrzení o příjmu
Účel půjčky:bez-účelová
Délka vyřízení:24 hodin
Vše vyřídíte online:Ne
Předčasné splacení:Ne
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
3.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Profi Credit

1
Získat tuto vysokou půjčku je snadné. Začněte kliknutím na tlačítko Online žádost, které Vás zavede na oficiální stránky.
2
Zde si můžete překontrolovat námi uvedené informace ohledně podmínek, ale zejména kliknout na tlačítko "Chci získat půjčku online". Zobrazí se Vám formulář.
3
V prvním kroku zvolte, zda-li jste podnikatel nebo občan. A následně vyplňte všechny informace o své osobě. Včetně rodné čísla a zamýšleného účelu půjčky.
4
Žádost o tuto velikou půjčku je odeslána. A poskytovatel nyní má 24 hodin na to, aby ji posoudit, sdělil Vám výsledek a vyplatil ji převodem na Váš bankovní účet.
5
Vše je hotovo. Pokud jste vyplnili danou žádost a byli jste schváleni, tak máte do 24 hodin na svém bankovním účtu celých 166 000 Kč.

Vysoká (velká) půjčka bez zástavy, až 166 000 Kč do 24 hodin

Na nebankovní sektor velmi vysoká nabídka půjčky - až 166 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Se splatností až na 48 měsíců (4 roky). Jsou vyžadovány dvě základní podmínky - být občanem ČR a mít příjem, který jste schopni doložit. Odešlete-li online žádost a splníte-li tyto dvě podmínky, tak během 24 hodin na svém bankovním účtu budete mít 10 - 166 tisíc korun. Jelikož se dokládá a kontroluje jen potvrzení o příjmu, tak lze vše vyřešit pouze přes internet. Výhody jsou zde zřejmé, možnost dosáhnout až na 166 tisíc, bez zástavy a s vyplacením do 24 hodin. Je ovšem třeba být občanem ČR, být starší 18 let a mít doložitelný příjem. Na nebankovní sektor je to mimořádně velká půjčka a vyplatí se ji zvážit.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • nebankovní půjčka ve výši až 166 000 Kč
  • dlouhá splatnost až na 48 měsíců (4 roky)
  • nevyžaduje se zástava nemovitosti ani majetku
  • peníze budou vyplaceny do 24 hodin od žádosti
  • pouze jeden doklad totožnosti a potvrzení o příjmu
  • velmi vysoká půjčka bez zástavy, výhodná nabídka
  • nenahlíží se do registrů, může být zápis
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • předčasné vrácení je zpoplatněno úrokem
  • převod na BÚ, ne výplata v hotovosti na ruku
  • žadatel musí mít pravidelný příjem

Získat 10.000 - 166.000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Tento produkt je určen pro všechny žadatele, kteří hledají vysokou nebankovní půjčku, ale jen bez zástavy nemovitosti. Nabízí se Vám rovnou až 166 000 Kč a aby jste dosáhly na maximální hranici, tak nemusíte býti ani stálým klientem ani podávat opakovanou žádost. Maximální suma pro všechny bez rozdílu. Klasickým žadatelem není jen zaměstnanec na HPP se smlouvou na dobu neurčitou, ale každý, kdo je schopen doložit potvrzení o příjmu. Žádné další podmínky nejsou kladeny, snad jen mít zřízený bankovní účet, kam Vám budou prostředky převedeny. Využití této půjčky je neomezené, je bez-účelová. Vzhledem k vysoké maximální částce je vhodná na rekonstrukce bydlení, vybavení domácnosti, koupi automobilu nebo i zaplacení restů či vyplacení nějakého staršího dluhu, který Váš již delší dobu tlačí. Splátky je možno rozložit až do 48 měsíců, díky čemuž budou příjemně nízké a takřka každá domácnost si je bude moci dovolit pravidelně splácet.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z hlediska podmínek tuto velkou půjčku bez zástavy nelze schválit bez pravidelného příjmu - těm, kteří nejsou schopni doložit potvrzení o jakémkoliv příjmu. V neposlední řadě nelze ani vyplatit lidem bez bankovního účtu. Pokud nevyhovujete zmíněným podmínkám, můžete nahlédnout do našeho kompletního srovnání konkurenčních půjček. Najít podobně vysokou půjčku za výhodnějších podmínek je velmi těžké. Ale ve srovnání i tak naleznete několik produktů okolo 100 000 Kč bez zástavy a i bez registru.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
10 000 Kč24 měsíců575 Kč13 110 Kč31,16% p.a.31,16% p.a.

Zvažujete sjednání si 10.000 Kč - 166.000 Kč až na 4 roky během 24 hodin od Profi Credit? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Česká Spořitelna

50.000 - 750.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

musí být zaměstnanec

Česká Spořitelna

20.000 - 700.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

musí být zaměstnanec

Provident

3.000 - 170.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Kamali

1.000 - 10.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Zaplo

1.000 - 16.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

ExpressCash

5.000 - 70.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092