Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti, 50% ceny na 240 měsíců

Základní informace o Vita Credit

Délka vyřízenído 1 týdenMaximální splatnostna 20 letRozmezí půjčky50.000 - 3.000.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Vita Credit
Minimální částka:50.000 Kč
Maximální částka:3.000.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:20 let
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ne
Zástava nemovitosti:Ano
Kontrola registru:Ne
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP, nemovitost
Účel půjčky:bez-účelová
Délka vyřízení:1 týden
Vše vyřídíte online:Ne
Předčasné splacení:Ano
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Vita Credit

1
Začněte kliknutím na Online žádost. Toto tlačítko Vás přesměruje na oficiální stránky, kde lze podat žádost o nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti.
2
Na úvodní straně si můžete ověřit všechny základní informace o produktu, které jsme Vám zde poskytli. A následně můžete kliknout na tlačítko "Chci získat půjčku online".
3
Zobrazil se Vám formulář. Pečlivě vyplňte všechny osobní údaje, trvalé bydliště a i adresu Vaší nemovitosti. Odešlete vše k posouzení.
4
Obratem Vás bude kontaktovat operátor, který s Vámi probere další postup. Postup při zapsání zástavy na nemovitost, kdy a kde bude třeba podepsat smlouvy.
5
Celý proces trvá maximálně 1 týden. Následně máte k dispozici na svém bankovním účtu až 50% hodnoty Vámi zastavené nemovitosti.

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti, 50% ceny na 240 měsíců

Jedna z nejvyšších sum, kterou lze v nalézt v našem přehledu nebankovních půjček. Máte-li nemovitost, můžete žádat o půjčku až do výše 50% její hodnoty a to maximálně 3 miliony korun. Délka splatnosti je více než úctyhodná - rovnou celých 240 měsíců = 20 let. S tak dlouhým splátkovým kalendářem bude měsíční splátka zanedbatelná a ani ji v rodinném rozpočtu nezaznamenáte. Z hlediska podmínek se vyžaduje zástava nemovitosti, negativní zápis v registru se neřeší a musíte mít jakýkoliv pravidelný příjem, ze kterého plánujete tyto peníze splácet. Přestože bude nutno zapsat zástavu, tak peníze jsou zpravidla vyplaceny již během 1 týdne. Pokud vlastníte nemovitost, tak je tento produkt pro Vás výhodný zejména dlouhou délkou splatnosti, nízkými splátkami a rychlým vyřízením.
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • každý může žádat až o 3 000 000 Kč
  • dlouhá splatnost až na 240 měsíců (20 let)
  • žadatel nemusí mít zaměstnání, pouze pravidelný příjem
  • peníze až do výše 50% hodnoty nemovitosti
  • nemovitost nemusí být Vaše, i rodiny či přátel
  • peníze můžete použít na cokoliv, nedokládá se účel
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • kompletní vyřízení trvá přibližně 1 týden
  • kontroluje se registr, nesmí být zápis
  • musíte mít libovolný pravidelný příjem

Získat 50.000 - 3.000.000 Kč obvykle trvá 1 týden:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Je vhodná pro každého, kdo vlastní nemovitost a potřebuje vyšší sumu peněz. Žadatelům nabízí částku od 50 tisíc až do 3 milionů korun. Typický žadatel tedy vlastní nemovitost, nemá zápis v registru dlužníků a má jakoukoliv formu pravidelného příjmu, ze kterého plánuje vše splácet. Nabídka je rovněž vhodná pro ty, kteří chtějí peníze použít na cokoliv a nechtějí býti poskytovatelem nijak omezováni. Jedná se o zcela bez-účelovou nabídku. K vyřízení je nutno odeslat žádost, po schválení se osobně sejít, zapsat zástavu na nemovitost a vyplatit peníze na Váš bankovní účet. Vše lze bez problémů stihnout v rámci 1 týdne. Splácení je následně rozloženo až do 20 let (240 splátek)! Měsíční splátka bude natolik nízká, že si ji bude moci dovolit platit i žadatel s malým měsíčním příjem. O tento produkt tak může žádat každý majitel nemovitosti, bez zápisu v registru a s jakýmkoliv (byť i nízkým) pravidelným příjmem.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Tato nabídka není vhodná pro zájemce, kteří nevlastní nemovitost, kteří jsou z minulosti zapsáni v registru nebo nemají pravidelný příjem. Ani v jednom ze zmíněných případů by jste poskytovatelem této nebankovní půjčky se zástavou nebyly kladně posouzeni. Nabídka rovněž není vhodná pro ty, kteří potřebují nižší sumu peněz, například v rozmezí 10 000 Kč - 50 000 Kč. V našem srovnání se nachází spousta konkurenčních nabídek, které Vám tyto peníze poskytnou i bez zástavy nemovitosti a v době kratší než 1 týden. Vyhovuje-li Vám tato nabídka, požádejte. Nevyhovuje-li Vám, podívejte se na naše kompletní srovnání půjček.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
50 000 Kč24 měsíců2 496 Kč59 904 Kč9,9% p.a.40% p.a.

Zvažujete sjednání si 50.000 Kč - 3.000.000 Kč až na 20 let během 1 týden od Vita Credit? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

FairCredit

4.000 - 70.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Open Factor

5.000 - 20.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Česká Spořitelna

50.000 - 750.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

musí být zaměstnanec

CreditStar

1.000 - 7.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Raz Dva Půjčka

3.000 - 150.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Provident

3.000 - 170.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092