Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Půjčka až domů i o víkendu, Přijedeme a půjčíme 90 000 Kč na 48 měsíců

Základní informace o Provident

Délka vyřízenído 4 hodinyMaximální splatnostna 4 rokyRozmezí půjčky3.000 - 170.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Provident
Minimální částka:3.000 Kč
Maximální částka:170.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:4 roky
Způsob vyplacení:bankovní převod, hotovost
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ano
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ne
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP, potvrzení příjmu, potvrzení o trvalém bydlišti, potvrzení sociálního pojištění
Účel půjčky:bez-účelová
Délka vyřízení:4 hodiny
Vše vyřídíte online:Ne
Předčasné splacení:Ne
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
4.0 z možných 5.0

Žádost o půjčku Provident

1
Začněte kliknutím na tlačítko Online žádost. Pomocí něj se dostanete přímo na stránky poskytovatele a k žádosti o půjčku v hotovosti.
2
Na první straně se nacházejí všeobecné informace a především tlačítko "Chci získat půjčku online". Klikněte na něj a zobrazí se Vám formulář.
3
Do něj vložte požadovanou sumu od 6 000 Kč do 170 000 Kč. Vaše jméno, rodné číslo, telefonní číslo a email. Vše odešlete.
4
Do 15 minut budete kontaktování telefonním operátorem. I o víkendu. Dokončí s Vámi žádost, potvrdí, že o peníze skutečně máte zájem. A domluví si s Vámi osobní schůzku u Vás doma.
5
Zástupce přijede až k Vám domů, podepíšete smlouvy, Vy předložíte potvrzení příjmu, potvrzení o trvalém bydlišti a potvrzení sociálního pojištění. A peníze Vám budou vyplaceny v hotovosti na ruku.
6
Pokud kliknete na tlačítko, vyplníte žádost a předložíte všechny dokumenty, tak získáte půjčku v hotovosti až domů. Pokud požádáte o více než 90 000 Kč, vyřízení může trvat až 3 dny. Doporučujeme žádat jen do 90 000 Kč. A domluvit si schůzku ještě na dnešní den.

Půjčka až domů i o víkendu, Přijedeme a půjčíme 90 000 Kč na 48 měsíců

Máte možnost žádat až o 90 000 Kč, které jsou vám doručeny až domů, v hotovosti na ruku ještě dnes. Případně až 170 000 Kč na účet do 3 dnů. Doporučujeme řešení v hotovosti. Tato služba funguje i o víkendu. Ke schválení musíte mít zaměstnání a musíte být schopni doložit příjem. Konkrétně se vyžadují následující dokumenty: potvrzení o výši příjmu, potvrzení o trvalém bydlišti, potvrzení sociálního pojištění. Můžete mít záznam v registru, nemusíte mít zástavu a i tak můžete dosáhnout až na 90 000 Kč. Po odeslání žádosti máte možnost volby - doručení až domů v hotovosti nebo převod na bankovní účet. Doručení domů je mnohem rychlejší a během krátké návštěvy Vám bude předložena i smlouva k podepsání. Žádejte tedy kdykoliv, i o víkendu, v sobotu, v neděli... . Splatnost je dostatečně dlouhá, až 48 měsíců (2 roky).
Výhody produktu

Výhody produktu:

 • možno žádat až o celých 90 000 Kč
 • půjčka je vyplácena v hotovosti na ruku
 • přijedou až k vám domů a půjčí peníze
 • možno si půjčit i o víkendu (soboty a neděle)
 • nekontroluje se registr, můžete mít zápis
 • není nutná zástava nemovitosti nebo majetku
 • splatnost až na 48 měsíců (48 splátek po 2 roky)
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

 • musíte doložit potvrzení o výši příjmu
 • je třeba potvrzení o trvalém bydlišti
 • je vyžadování potvrzení o sociálním pojištění
 • je nutná schůzka, nelze vyřídit zcela online
 • předčasné splacení není zdarma, zpoplatněno úrokem

Získat 3.000 - 170.000 Kč obvykle trvá 4 hodiny:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Nabídka je vhodná pro všechny, kteří preferují vyplacení v hotovosti na ruku. A chtějí, aby poskytovatel za nimi přijel až domů. Typickým klientem může být žadatel, který má i záznam v registru, ale je zaměstnán a může doložit potvrzení o výši příjmu. Kromě něj musí být schopen doložit i potvrzení o trvalém bydlišti a potvrzení o zaplaceném sociálním pojištění. Nicméně všechna tato potvrzení je velmi snadné získat a vyřízení žádosti nijak nezpomalí. Minimální hranicí je již 6 000 Kč a maximální až 90 000 Kč. Rozsah tak pokrývá naprostou většinu všech žadatelů. Příjemným bonusem je, že tato služba funguje i o víkendu. Jste typickým klientem? Máte například i zápis v registru, máte trvalý příjem, chtěli by jste peníze v hotovosti na ruku a potřebujete, aby přijeli za Vámi až domů? V tom případě si stačí zadat online žádost přes internet. Maximální doba vyřízení jsou 3 dny. Ve většině případů záleží především jen na tom, jak rychle jste schopni zajistit daná potvrzení o příjmu, bydlišti a pojištění.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Tato půjčka není vhodná pro lidi bez zaměstnání. Případně i pro žadatele, kteří nejsou schopni svůj příjem doložit potvrzením od zaměstnavatele. Z hlediska peněžního rozmezí by měla vyhovovat každému. Snad pokud by jste potřebovali jen 1 000 Kč - 5 000 Kč před výplatou, tak by bylo rozumnější se podívat na naše kompletní srovnání nebankovních nabídek. A najít si nějaký rychlý produkt před výplatou, u kterého není třeba žádné potvrzení. Potřebujete-li ovšem peníze mezi 6 až 90 tisíc Kč v hotovosti, tak je tato nabídka bezkonkurenční. A můžete o ni ihned požádat online přes internet.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
100 000 Kč24 měsíců5 157 Kč123 759 Kč10,01% p.a.23,59% p.a.

Zvažujete sjednání si 3.000 Kč - 170.000 Kč až na 4 roky během 4 hodiny od Provident? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Acema

100.000 - 3.000.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Open Factor

5.000 - 20.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Pronto Půjčka

5.000 - 100.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Kamali

1.000 - 10.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Cool Credit

1.000 - 5.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

FlexiFin

1.000 - 15.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092