Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Refinancování půjčky - Vyplacení půjčky a snížení splátek

Základní informace o Equa Bank

Délka vyřízenído 24 hodinMaximální splatnostna 6 letRozmezí půjčky30.000 - 1.000.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Equa Bank
Minimální částka:30.000 Kč
Maximální částka:1.000.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:6 let
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ne
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ano
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP
Účel půjčky:refinancování, konsolidace
Délka vyřízení:24 hodin
Vše vyřídíte online:Ano
Předčasné splacení:Ne
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku Equa Bank

1
Klikněte na tlačítko Online žádost. Budete přesměrováni na oficiální internetové stránky banky, kde se rovněž nachází i žádost.
2
V prvním kroku zadáte do kalkulačky parametry současné půjčky, kterou chcete vyplatit. Tedy výši půjčky, délku splatnosti, zahájení splácení, měsíční splátku a poskytovatele.
3
Kalkulačka Vám ihned spočítá, jaké podmínky refinancování by Vám mohla tato banka nabídnout. Včetně výše snížené splátky a úrokové sazby.
4
Vyplníte žádost a odešlete ji. Obratem Vás bude kontaktovat zaměstnankyně banky s výsledkem posouzení Vaší žádosti. Vše dořešíte telefonicky.
5
Banka Vás může zastoupit při jednání se současným věřitelem. Může sama peníze vyplatit a zajistit, aby vše bylo v pořádku z právního hlediska.

Refinancování půjčky - Vyplacení půjčky a snížení splátek

Refinancování znamená vyplacení půjčky novou půjčkou. Nabízený produkt je tedy účelový a může být použit pouze na vyplacení jiné půjčky. Refinancování se ve většině případů provádí za účelem snížení výše měsíční splátky a ulehčení rodinnému rozpočtu. Žádat můžete v rozmezí 30 000 Kč až 700 000 Kč a s dobou splatnosti až na 8 let. Ke schválení musí mít žadatel čistý bankovní registr a jakýkoliv pravidelný příjem. V případě žádosti o vyšší částky rovněž může být vyžadováno doložení příjmu či potvrzení o zaměstnání (podnikání). I při žádosti o nejvyšší sumu není třeba zástava. Jedná se tak o jednu z nejvyšších nabídek v našem srovnání, které nevyžadují zástavu nemovitosti. Tento produkt je určen zejména pro žadatele, kteří splácejí půjčku, ale chtěli by snížit měsíční splátky nebo ušetřit na celkovém přeplacení.

Od této společnosti se ve srovnání nacházejí celkem 3 produkty: klasická půjčka (bez-účelová na cokoliv), refinancování (vyplacení půjčky novou půjčkou), konsolidace (spojení více půjček do jedné).
Výhody produktu

Výhody produktu:

 • až 700 000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti
 • doba splatnosti až na 8 let (96 splátek)
 • vše lze vyřídit i online přes internet
 • možnost snížení splátek až o 50%
 • individuální nastavení výše splátek
 • ušetření na celkovém přeplacení půjčky
 • možnost pojištění pro neschopnost splácet
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

 • peníze lze použít pouze na vyplacení jiné půjčky
 • bankovní půjčka - je kontrolován registr
 • žadatel musí mít pravidelný měsíční příjem
 • je posuzována finanční bonita žadatele

Získat 30.000 - 1.000.000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Jedná se o ideální produkt pro všechny, kteří mají půjčku, chtěli by ji vyplatit a jsou schopni splnit podmínky požadované poskytovatelem tohoto refinancování. Jelikož se jedná o bankovní produkt, žadatel musí mít čistý bankovní registr. Rovněž musí mít pravidelný příjem. Posledním požadavkem je, že Vaše současná půjčka musí být v rozmezí 30 tisíc až 700 tisíc korun. Pokud splňujete veškeré podmínky, tak lze tento produkt jednoznačně doporučit. Jedná se o bankovní refinancování s nízkým úrokem a s možností snížení měsíčních splátek až o 50%. Díky tomu ulehčíte svému měsíčnímu rozpočtu a z dlouhodobého hlediska i ušetříte na přeplatku. V neposlední řadě je tato nabídka i velmi benevolentní v oblasti nároků na žadatele, jelikož nevyžaduje zástavu nemovitosti ani při žádosti o nejvyšší nabízenou sumu.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z pohledu podmínek není určena pro zájemce, kteří mají zápis v bankovním registru nebo nemají pravidelný příjem. Rovněž toto refinancování nelze poskytnout, pokud Vaše současná půjčka je menší než 30 tisíc nebo větší než 700 tisíc korun. Nesplňujete-li tyto podmínky, tak doporučujeme se podívat na kompletní srovnání půjček. Nacházejí se v něm například i nebankovní vyplacení půjček, které mají snadnější podmínky. Pokud jste ovšem schopni splnit požadované podmínky, tak lze tento produkt na vyplacení půjčky a snížení splátek jednoznačně doporučit.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
238 300 Kč61 měsíců7 632 Kč465 552 Kč29,84% p.a.34,28% p.a.

Zvažujete sjednání si 30.000 Kč - 1.000.000 Kč až na 6 let během 24 hodin od Equa Bank? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Moneta

30.000 - 800.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

musí být zaměstnanec

Profi Credit

10.000 - 166.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Zaplo na Splátky

10.000 - 60.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Credit Portal

500 - 30.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Pronto Půjčka

5.000 - 100.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Cofidis

20.000 - 500.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092