Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Bankovní Konsolidace - Spojení půjček do jedné, snížení splátek

Základní informace o Equa Bank

Délka vyřízenído 24 hodinMaximální splatnostna 10 letRozmezí půjčky50.000 - 600.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Equa Bank
Minimální částka:50.000 Kč
Maximální částka:600.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:10 let
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ne
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ano
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP
Účel půjčky:refinancování, konsolidace
Délka vyřízení:24 hodin
Vše vyřídíte online:Ano
Předčasné splacení:Ne
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku Equa Bank

1
Klikněte na tlačítko Online žádost. Budete přesměrováni na oficiální www stránky banky, kde se nachází online žádost.
2
V prvním kroku zadejte do zobrazené kalkulačky všechny půjčky, které momentálně splácíte a které chcete konsolidovat (=spojit dohromady).
3
Kalkulačka Vám ihned ukáže, jaké podmínky by jste mohli získat - výši splátky, počet splátek, úrokovou sazbu a RPSN. Budete-li spokojeni, přejděte na žádost.
4
Vyplníte a odešlete žádost. Žádost bude posouzena a výsledek Vám bude sdělen telefonicky. Během tohoto hovoru rovněž dokončíte všechny potřebné kroky.
5
Banka Vás může zastupovat. Sama za Vás vyplatí Vaše ostatní půjčky. Postará se, aby vše bylo odborně i právně v pořádku.

Bankovní Konsolidace - Spojení půjček do jedné, snížení splátek

Konsolidace znamená spojení více půjček do jedné. Jedná se tedy o účelový produkt, který lze použít pouze na vyplacení jiných půjček. Toto spojení Vám může nabídnout snížení splátek (=ulehčení rodinnému rozpočtu) a i snížení celkového úroku. Minimálně lze žádat o 50 tisíc a maximálně až o 700 tisíc korun na 10 let. I při žádosti o maximální sumu není požadována zástava. Jelikož se jedná o bankovní produkt, tak každý žadatel bude prověřen v bankovním registru a musí mít pravidelný příjem. U vysokých částek mohou být vyžadovány další požadavky jako doložení příjmu, zaměstnání aj. Konsolidace je zajímavá jednoduchými podmínkami, snadnou žádostí přes internet a relativně rychlým vyřízením. Peníze v základu nemohou být využity na jiný účel než je vyplacení půjček. Poskytovatel ovšem nabízí možnost půjčit si peníze i navíc - tedy například 250 000 Kč Kč na spojení půjček a k tomu navíc třeba ještě 100 000 Kč na koupi auta.

Od této společnosti se ve srovnání nacházejí celkem 3 produkty: klasická půjčka (bez-účelová na cokoliv), refinancování (vyplacení půjčky novou půjčkou), konsolidace (spojení více půjček do jedné).
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • možnost dosáhnout až na 700 000 Kč bez zástavy
  • je možno požádat o peníze navíc, bez-účelově
  • doba splatnosti až na 10 let, tedy 120 splátek
  • snížení splátek až o 50%
  • vše lze vyřídit i pouze online přes internet
  • konsolidace půjček, kreditek, leasingu i kontokorentů
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • bankovní produkt, ověřuje se bankovní registr
  • žadatel musí mít pravidelný měsíční příjem
  • produkt určen primárně na spojení jiných půjček

Získat 50.000 - 600.000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Tento produkt je určen pro všechny, kteří momentálně splácejí vícero půjček, kreditních karet, leasingů či kontokorentů. A chtějí si vše spojit do jedné splátky s jedním úrokem. Což jednak povede ke snížení měsíční splátky (až o 50%) a i celkovému ušetření na přeplatku. Z hlediska podmínek musí mít žadatel čistý bankovní registr a musí mít pravidelný příjem. Zástava ani ručení se nevyžadují. Jelikož se jedná o bankovní produkt s výhodnými podmínkami, tak lze tento produkt doporučit všem zájemcům, kteří dosáhnou na podmínky a projdou schvalovacím procesem. Ulehčí rodinnému rozpočtu a ve výsledku i ušetří nezanedbatelnou částku.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z hlediska podmínek tento produkt není vhodný pro zájemce se zápisem v bankovním registru a pro zájemce bez pravidelného příjmu. Při žádosti o vyšší částky rovněž nemusí být vhodný pro žadatele, kteří nemohou doložit zaměstnání a příjem. Rovněž není vhodný pro žadatele, kteří hledají bez-účelovou půjčku. Tento produkt je určen pouze na vyplacení jiných půjček. Pokud nesplňujete podmínky, podívejte se na naše srovnání. Nacházejí se tam i nebankovní konsolidace v řádu stovek tisíc korun, které nekontrolují registr a rovněž nevyžadují zástavu.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
80 000 Kč120 měsíců1 053 Kč126 360 Kč9,9% p,a10,37% p.a.

Zvažujete sjednání si 50.000 Kč - 600.000 Kč až na 10 let během 24 hodin od Equa Bank? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Raz Dva Půjčka

3.000 - 150.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Equa Bank

5.000 - 600.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

Zaplo

1.000 - 16.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Home Credit

30.000 - 600.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

nemusí být zaměstnanec

Profi Credit

10.000 - 166.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Česká Spořitelna

20.000 - 700.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

s kontrolou registru

musí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092