Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat
Logo www.srovnavacpujcek.cz - Vesmírná Raketa

Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!
Odklikáte filtr. Seřadíte si parametry. Požádáte.

Bankovní Konsolidace - Spojení půjček do jedné, snížení splátek

Základní informace o Equa Bank

Délka vyřízenído 24 hodinMaximální splatnostna 10 letRozmezí půjčky50.000 - 600.000 Kč
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Equa Bank
Minimální částka:50.000 Kč
Maximální částka:600.000 Kč
Opakovaná půjčka až:-
Doba splatnosti:10 let
Způsob vyplacení:bankovní převod
Pravidelný příjem:Ano
Minimální příjem:kontroluje se
Musí být zaměstnanec:Ne
Zástava nemovitosti:Ne
Kontrola registru:Ano
První půjčka zdarma:Ne
Potřebné dokumenty:OP, ŘP, CP
Účel půjčky:refinancování, konsolidace
Délka vyřízení:24 hodin
Vše vyřídíte online:Ano
Předčasné splacení:Ne
Úroková sazba:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.5 z možných 5.0

Žádost o půjčku Equa Bank

1
Klikněte na tlačítko Online žádost. Budete přesměrováni na oficiální www stránky banky, kde se nachází online žádost.
2
V prvním kroku zadejte do zobrazené kalkulačky všechny půjčky, které momentálně splácíte a které chcete konsolidovat (=spojit dohromady).
3
Kalkulačka Vám ihned ukáže, jaké podmínky by jste mohli získat - výši splátky, počet splátek, úrokovou sazbu a RPSN. Budete-li spokojeni, přejděte na žádost.
4
Vyplníte a odešlete žádost. Žádost bude posouzena a výsledek Vám bude sdělen telefonicky. Během tohoto hovoru rovněž dokončíte všechny potřebné kroky.
5
Banka Vás může zastupovat. Sama za Vás vyplatí Vaše ostatní půjčky. Postará se, aby vše bylo odborně i právně v pořádku.

Bankovní Konsolidace - Spojení půjček do jedné, snížení splátek

Konsolidace znamená spojení více půjček do jedné. Jedná se tedy o účelový produkt, který lze použít pouze na vyplacení jiných půjček. Toto spojení Vám může nabídnout snížení splátek (=ulehčení rodinnému rozpočtu) a i snížení celkového úroku. Minimálně lze žádat o 50 tisíc a maximálně až o 700 tisíc korun na 10 let. I při žádosti o maximální sumu není požadována zástava. Jelikož se jedná o bankovní produkt, tak každý žadatel bude prověřen v bankovním registru a musí mít pravidelný příjem. U vysokých částek mohou být vyžadovány další požadavky jako doložení příjmu, zaměstnání aj. Konsolidace je zajímavá jednoduchými podmínkami, snadnou žádostí přes internet a relativně rychlým vyřízením. Peníze v základu nemohou být využity na jiný účel než je vyplacení půjček. Poskytovatel ovšem nabízí možnost půjčit si peníze i navíc - tedy například 250 000 Kč Kč na spojení půjček a k tomu navíc třeba ještě 100 000 Kč na koupi auta.

Od této společnosti se ve srovnání nacházejí celkem 3 produkty: klasická půjčka (bez-účelová na cokoliv), refinancování (vyplacení půjčky novou půjčkou), konsolidace (spojení více půjček do jedné).
Výhody produktu

Výhody produktu:

  • možnost dosáhnout až na 700 000 Kč bez zástavy
  • je možno požádat o peníze navíc, bez-účelově
  • doba splatnosti až na 10 let, tedy 120 splátek
  • snížení splátek až o 50%
  • vše lze vyřídit i pouze online přes internet
  • konsolidace půjček, kreditek, leasingu i kontokorentů
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • bankovní produkt, ověřuje se bankovní registr
  • žadatel musí mít pravidelný měsíční příjem
  • produkt určen primárně na spojení jiných půjček

Získat 50.000 - 600.000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Tento produkt je určen pro všechny, kteří momentálně splácejí vícero půjček, kreditních karet, leasingů či kontokorentů. A chtějí si vše spojit do jedné splátky s jedním úrokem. Což jednak povede ke snížení měsíční splátky (až o 50%) a i celkovému ušetření na přeplatku. Z hlediska podmínek musí mít žadatel čistý bankovní registr a musí mít pravidelný příjem. Zástava ani ručení se nevyžadují. Jelikož se jedná o bankovní produkt s výhodnými podmínkami, tak lze tento produkt doporučit všem zájemcům, kteří dosáhnou na podmínky a projdou schvalovacím procesem. Ulehčí rodinnému rozpočtu a ve výsledku i ušetří nezanedbatelnou částku.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Z hlediska podmínek tento produkt není vhodný pro zájemce se zápisem v bankovním registru a pro zájemce bez pravidelného příjmu. Při žádosti o vyšší částky rovněž nemusí být vhodný pro žadatele, kteří nemohou doložit zaměstnání a příjem. Rovněž není vhodný pro žadatele, kteří hledají bez-účelovou půjčku. Tento produkt je určen pouze na vyplacení jiných půjček. Pokud nesplňujete podmínky, podívejte se na naše srovnání. Nacházejí se tam i nebankovní konsolidace v řádu stovek tisíc korun, které nekontrolují registr a rovněž nevyžadují zástavu.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčkyDélka spláceníMěsíční splátkaCelkem zaplatíteÚroková sazbaRPSN
80 000 Kč120 měsíců1 053 Kč126 360 Kč9,9% p,a10,37% p.a.

Zvažujete sjednání si 50.000 Kč - 600.000 Kč až na 10 let během 24 hodin od Equa Bank? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Nevyhovuje Vám tato půjčka? Nesplňujete požadavky?
Podívejte se na kompletní srovnání nebankovních půjček!

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zaplo

1.000 - 16.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Kamali

1.000 - 10.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Cofidis

20.000 - 500.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

CreditStar

1.000 - 7.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

FlexiFin

1.000 - 15.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

nemusí být zaměstnanec

Pronto Půjčka

5.000 - 100.000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

bez kontroly registru

musí být zaměstnanec

Logo Srovnávač půjček CZ
Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Rychlý kontakt na provozovatele služby
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
Provozováno soukromou osobou.
IČ: 87372487
DIČ: CZ8806285092