"Srovnávač, objevte nej půjčku, úvěr či hypotéku"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Srovnávač půjček, úvěrů, hypoték a refinancování

Tento srovnávač přináší službu, která Vám ušetří spousty hodin práce. Zadáte do něj základní data (ale ne osobní). On srovná dostupné nabídky půjček, úvěrů a hypoték, na které dosáhnete. A u kterých splňujete podmínky. Vy již jen následně zvolíte tu a u té společnosti, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Srovnávač - vyplňte následující údaje

Na rozdíl od několika obdobných služeb tento srovnávač vyniká tím, že data ukazuje okamžitě. Nemusíte se registrovat, nemusíte vyplňovat telefonní čísla a E-maily. Výsledek není třeba autorizovat pomocí placené SMS. Nic z toho. Vše funguje na principu, kdy vyplníte daný formulář. Ihned po kliknutí uvidíte vyhodnocení - seznam společností, u kterých splňujete veškeré podmínky. Po porovnání výhodnosti nabídek můžete rovnou požádat o peníze. A až při konkrétní žádosti, oslovení konkrétního poskytovatele, teprve uvádíte své údaje. Srovnávač je ale nevyžaduje.

Prvním údajem je částka, o kterou máte zájem. Vyplňte ji jen číslicemi, není třeba dopisovat čárky pro oddělení řádů apod. Dalším políčkem je výše Vašeho příjmu. Vepište takovou sumu, kterou budu schopni doložit. Někteří žadatelé mají přivýdělky bokem a uvádějí je i do srovnávače. Ale následně je nemohou doložit. Třetím požadavkem je Váš zdroj příjmů - případně se může objevit menu, kde vyberete poměr na dobu neurčitou/určitou. A případně i doplníte, zda-li jste ve zkušební době.Úplně posledním údaje je otázka, jestli můžete poskytnout nemovitost k zástavě. Uveďte že Ano, i pokud je již v zástavě třetí osoby. Vše vyřešíte až s daným poskytovatelem.

Výsledek uvidíte okamžitě, jak postupovat dál

Ihned jakmile vše správně a pravdivě vyplníte, tak klikněte na tlačítko k odeslání. Na nic se nečeká, nic není třeba dále vyplňovat - vše máte před sebou přímo na monitoru. Právě jste dostali kompletní seznam společností a bank, které Vám Vaši žádost odsouhlasí. Než přistoupíte k jednání s jedním subjektem, tak musíte vybrat tu nejvýhodnější nabídku...ale jak na to?

Zrak většiny uživatelů, kteří srovnávač půjček a úvěrů využívají, se nejdříve dívají na úrokovou sazbu. Podle té snadno poznají o kolik více přeplatí na úrocích. A mohou si tak veškeré nabídky seřadit od nejlevnější až po tu nejdražší. Je ovšem nutno vzít vpotaz i další parametry nabídek.

Mnoho lidí jsou nadšeny využitím srovnávače, jelikož i rovnou ukazuje výši splátky. A ta je pro jisté klienty naprosto rozhodující. Nemají peníze nazbyt a proto i za cenu vyššího úroku zvolí dražší možnost. Výše měsíční splátky je ve výsledcích samozřejmě uvedena. Takže můžete odfiltrovat ty společnosti či banky, u kterých by jste nebyli schopni splácet.

Nejmenší roli v podmínkách půjček hraje způsob splácení. V důsledku se nabízejí dva - měsíční a týdenní. Jelikož majoritní většina dostává svůj příjem měsíčně, tak je pro ně tento parametr nepodstatný. Je zcela jedno, zda-li zaplatí vyšší sumu po obdržení výplaty v jedné splátce, nebo tu částku zaplatí postupně v týdnech. Nicméně srovnávač tento údaj nabízí - takže i jej můžete vzít v potaz.

Nejednáte se zprostředkovatele ani prostředníkem

Nikde na těchto internetových stránkách nepřijdete do styku s nabídkou, která by byla podvodná či lživá. Veškeré zde zobrazené produkty jsou od prověřených a zavedených společností. Nikdy nejste povinni platit peníze za zprostředkování ani schválení. Tyto procesy jsou zcela zdarma. Nemusíte telefonovat na placená čísla 900 - vše si sjednáte skrze srovnávač. A je jedno, zda-li budete žádat o půjčku, úvěr, hypotéku nebo jaké jsou Vámi nastavené parametry. Nikdy se zde nesetkáte s podvodníkem.

Vše je poctivé a od prověřených společností

Střetávají se zde dva světy - na jednu stranu můžete narazil na nebankovní produkty, ale zároveň i na ty bankovní. Tedy, pokud nejste v registru a nemáte dluhy, hravě dosáhnete na CitiBank. Měli jste v minulosti trable se splácením? Jsou zde velké nebankovní společnosti jako Home Credit, Cetelem a i spousta dalších menších, o kterých jste možná nikdy ani neslyšeli. Máte tak všechny podmínky zde pohromadě a můžete srovnat jejich výhodnost a dostupnost. Navíc finance můžete využít na cokoliv - i na refinancování starých nevýhodných úvěrů. Nebo si i říci o americkou hypotéku.

Vyplněno a odesláno, srovnávač porovnal vše

Velmi doporučujeme, aby jste si sjednali svůj úvěr přímo na těchto stránkách. Proč? Protože obsahují ty největší poskytovatele v ČR, kteří jsou léty prověření. A je u nich zárukou, že nikdy nikoho nepodvedou. Budete-li žádat o peníze skrze inzeráty, či na inzeráty odpovídat, tak Vám hrozí veliké riziko. Můžete být okradeni o peníze, které zprostředkovateli pošlete předem. Můžete být přepojeni na placenou linku a platit nehoráznou sumu za telefon. V nejhorším případě můžou být zneužity Vaše osobní údaje a doklady, které budou požadovat. A to se zkrátka nevyplatí riskovat.

Proto si vyberte v tomto srovnávači. Pokud jste v něm neuspěli a nikdo Vás neschválil, tak ani nikde jinde na internetu nenajdete jinou nabídku, která by byla poctivá. Zkuste snížit žádanou částku, pohrát si s nastavením formuláře a snížit své nároky. A jistě najdete někoho, kdo Vám peníze dá. Navíc je celá tato služba úplně zdarma. Nemusíte za nic platit. A dostanete dokonalou představu o tom, kdo a za jakých podmínek nabídne peníze.

Helena Horáčková

Zrovna si budeme brát jako mladá rodina hypotéku. Ovšem si musíme domluvit dobu fixace z důvodu jejího refinancování. Myslíte si, že by jsme si ji měli vzhledem k nízkým sazbám zvolit na velmi dlouhou dobu? Např. 5 až 10 let? Nebo půjde ještě níž a měli by jsme chtít naprosté minimum, např. jen 2 roky? Bohužel nevíme na koho se obrátit.

Lubomír Sobotka

A proč to nevyřešíte přímo tam, kde o hypoteční úvěr žádáte? Jistě vám byla přidělena osobní poradkyně, se kterou to vyřešíte.

Bohumil Dědek

To jistě ano, ale v jejím zájmu není, aby vydělal klient. Právě naopak, ona stojí na druhé straně barikády a pokud říká krátká doba fixace, tak to znamená, že máte volit dlouhou. Pokud to tedy přeženu. Já osobně si myslím, že níž již to klesat nebude. Již teď jsem na historických minimech. A ne všechny společnosti klesly až sem. Některé se ustálily daleko výše a až sem nepadají. To co vidíme v novinách, tak to jsou skutečně jen ty nejnižší. A ony již nemají žádnou motivaci zlevňovat. Již teď mají dostatečnou konkurenční výhodu na trhu. Doporučuji tedy fixovat dlouhodobě.

Klára Pavlíková

My jsme se o tom teď právě taky bavili s finančním poradce. A ten říkal naprosto to samé - níž již to nepůjde. Snažte se natáhnout podmínky hypotéky na co nejdelší dobu.

Libor Petrů

Já bych klidně ještě počkal a ono to půjde dolů. Ve vašem případě bych tedy volil co nejrychlejší možnost refinancování. Myslím si, že během následujících 2 let můžeme jít již jen dolů.

Libuše Křemečková

Ukážeme prosím vás tento srovnávač kromě půjček i bankovní úvěry. Potřebovala bych si porovnat přímo jednotlivé banky, ne jenom tyto firmy. Protože nejsem v žádném registru, nemám dluhy a ani exekuce. Ale i když to tam zadám, tak mi stejně pořád vychází jen ty samé společnosti. Děkuji.

Roman Semerád

Tento srovnávač je více méně jen na ten nebankovní trh. Alespoň naprostá většina výsledků je zaměřena tímto směrem. Doporučil bych vám se informovat přímo tam, kde máte vedený účet. Pokud jste již ověřeným klientem s dlouhou historií, tak dosáhnete na výhodnější produkty. Pokud využijete pouhý srovnávač, tak se budou zobrazovat nabídky neovlivněné vaší dlouholetou bonitou.

Zuzana Šedivá

Lze tam i nějaké najít, ale rozhodně tam nejsou všechny. Když jsem se dívala, tak Jsem tam vůbec nenašla moji mBank ani Zuno.Sice není nikde zveřejněn kompletní list, ale podle mě tam nejsou všechny. Možná tak polovina.

Marie Zíková

Ono to prvotně míří na klienty, kteří již mají záznamy v registrech a případně i nějaké další prohřešky. A pro mě má být právě přehled, kdo jim v takové situaci je ochoten podat pomocnou ruku. Klasický bezproblémový žadatel nejspíše vše vyřídí přímo na své pobočce a nebude muset využívat podobných služeb na internetu.

Vratislav Macháň

Ano, ty zde bohužel moc nejsou. Co jsem viděl, tak tam byla jen Citi Bank. Nikdo jiný se tam nenacházel. Pokud máte za sebou dobrou historii (ne Solus apod.), tak se podívejte na bankovní možnosti. Na 100% garantuji výhodnější úrokovou sazbu. Ať se to týče obyčejné půjčky nebo případně i hypotečních produktů.

Miloslav Kujal

Tak to je zvláštní. Potřeboval bych 600 000 Kč, tak jsem to tam již několikrát zadal a nikdy se mi nic neukázalo. Kde dělám chybu?

Josef Janáček

Ale nezmiňujete, jaké podmínky tam zadáváte? Pokud se pohybujete v soukromém sektoru, tak musíte počítat s tím, že bude nutné doložit příjem. A to u každé částky nad 5000 Kč. A nad sto padesát tisíc si myslím, že bez zástavy už není šance. Takže prázdný výsledek bude nejspíše proto, že nejste schopen splnit dané podmínky.

Zdeněk Zahrádka

Taky si myslím. Vyzkoušejte snížit své požadavky a to dost drasticky. Myslím si, že máte nárok asi tak do sto tisíc korun. Nad půl milionu bych vůbec neuvažoval. Alespoň do té doby, než seženete nemovitost k ručení.

Lucie Kuhnová

Dobrý den, já jsem společně s přítelem taky hledala okolo šesti set tisíc. A i když jsme na to byli dva a oba dva zaměstnaní, tak vám to nikdo neschválí. Oběhli jsme kompletně vše. Nevím na co to potřebujete, jestli na dluhy, tak se domluvte se současnými věřiteli. Ať sníží splátku. Nebo pokud jste skutečně na dně, tak insolvence. S tím, že by tento srovnávač něco pro vás nabídl ani nepočítejte. Nejste ani vzdáleně tak bonitní, jak by jste musel být i pro banku. Nemluvě, že zde chcete nespíš požádat o prostředky ze soukromých zdrojů.

Dana Kapounová

Vidím to naprosto stejně - nic se vám nezobrazí, protože nelze kladně posoudit u nikoho. Jestliže nikomu nedáte zástavní právo, tak se s vámi nebudou ani bavit. Schválně zkuste vyplnit, že jej můžete dát. A v tom okamžiku podle mě máte několik poskytovatelů.

Srovnání půjček online

Fotografie: Příklad srovnávače.

Srovnávač půjček
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace