Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Tesco půjčka

Základní informace o Tesco půjčka

Tesco půjčka
Délka vyřízení do 24 hodin
Maximální splatnost na 12 až 96 měsíců
Rozmezí půjčky 10 000 - 250 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Tesco půjčka
Minimální částka:10 000 Kč
Maximální částka:250 000 Kč
Doba splatnosti:12 až 96 měsíců
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:24 hodin
RPSN:20%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení
4.4 z možných 5.0

Žádost o půjčku Tesco půjčka

1
Otevřete oficiální stránky poskytovatele a dál postupujte dle pokynů.

Tesco půjčka - nebankovní půjčka na cokoliv

Hotovostní úvěr známého provozovatele řetězce obchodů Tesco nabízí půjčky od 10 000 až do 250 000 Kč. Peníze můžete využít na cokoliv. Jedná se tedy o neúčelový hotovostní úvěr bez ručitele i zajištění. Půjčku můžete telefonicky nebo osobně na pobočce.

Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 12 až 96 měsíců. Jelikož se jedná o revolvingový typ úvěr, půjčku je možné čerpat a splácet opakovaně. Datum splatnosti si můžete nastavit a nutno je uhradit každým měsíc minimální splátku.

Co k půjčce potřebuji

Vyřízení Tesco půjčky je jednoduché a rychlé. Potřebovat budete platný občanský průkaz a cizinci povolení o trvalém pobytu. Doložit bude třeba ještě druhý doklad totožnosti, například řidičský průkaz nebo cestovní pas. K doložení příjmů stačí poslední tři výpisy z bankovního účtu.

Proč si vzít Tesco půjčku?

Tesco půjčku lze použít na cokoliv, ať potřebujete novou televizi, telefon nebo pračku. Vedle klasických úvěrů Tesco nabízí také kreditní kartu a konsolidace.

Upozornění: Před výběrem půjčky a odesláním žádosti nejprve důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splatit. Zodpovědným přístupem k půjčce předejdete finančním problémům.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • neúčelová půjčka až 250 000 korun
  • delší doba splatnost
  • rychlé vyřízení
  • opakované čerpání a splácení
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • není možné sjednat online
  • vyšší úroky a RPSN

Získat 10 000 - 250 000 Kč obvykle trvá 24 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Tesco půjčka je určena všem, kdo hledá větší hotovostní úvěr na cokoliv. Posuzování žádosti je individuální a Tesco je tolerantní vůči drobným negativním záznamům v registrech dlužníků.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Tesco půjčka není vhodné pro osoby, kteří hledají rychlou online půjčku před výplatou, a pro osoby, kteří mají nesplacené závazky, jsou v exekuci nebo insolvenci.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
30 000 Kč
Délka splácení
12 měsíců
Měsíční splátka
2 537 - 2 948 Kč
Celkem zaplatíte
32 909 Kč
Úroková sazba
17,9 %
RPSN
19,5 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 10 000 Kč - 250 000 Kč až na 12 až 96 měsíců během 24 hodin od Tesco půjčka? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936