"Zjistěte, která půjčka je výhodná, kalkulačka zdarma"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Výhodná půjčka - Kalkulačka - Bankovní i Nebankovní

Hledáve výhodnou půjčku - a přesně v tomto Vám tato stránka může pomoci. Vyplňte krátkou kalkulačku půjček, která je umístěna na začátku stránky. Jsou třeba jen 4 údaje. Po odeslání ihned uvidíte výsledky, které bude možno posoudit z hlediska výhodnosti (RPSN, splátka, podmínky). Budete se tak moci rozhodnout, která volba bude pro Vás nejvýhodnější. A ihned o ni zažádat přímo u poskytovatele. Nejedná se o placené zprostředkování a i samotné srovnání je úplně zdarma. Využijte této příležitosti.

První krok - vyplňte kalkulačku

První krok je velmi snadný. Najeďte na kalkulačku a postupně zadejte veškeré údaje, které jsou vyžadovány. V základu jsou jen 4. Pro upřesnění se mohou objevit ve formuláři další 2 - to je maximum. Nic víc nemusíte vypisovat. Není vyžadováno ani Vaše jméno ani jiné osobní údaje. Naše kalkulačka je úplně zadarmo. Nemusíte za srovnání platit - udělá práci za služby finančního poradce zcela zdarma. Za což by jste jinak museli platit peníze. Nikde jinde na internetu nenaleznete takovéto výhody. Vždy se totiž budete dívat jen na balíčky a nabídky jednoho věřitele. Jedině zde se Vám otevírá způsob, jak je seřadit pod sebe a ihned vidět konkrétní podmínky.

Druhý krok - porovnejte výsledky kalkulačky

Jakmile vyplníte a stisknete tlačítko Zobrazit, tak Vám kalkulačka ukáže výhodné půjčky. A nejen to - odstraní i ty záznamy, u kterých by jste nebyli schopni splnit podmínky. Takže následně vidíte jen takové nebankovní firmy (či banky), které Vás schválí. Jenomže nyní nastává palčivý problém, zobrazilo se Vám víc možností. A u všem můžete ihned požádat poskytovatele o jejich vyplacení. Jak ale poznat, která z nich je ta nejvýhodnější? Můžete postupovat dle následujících rad.

1. Frekvence platby - odfiltrujte ty, které nevyhovují Vaším představám. Někdo upřednostní menší týdenní splátky, jiný raději upřednostní vyšší měsíční (uhrazené ihned po výplatě). Je to jen na Vás a neexistuje žádná univerzální rada, jak postupovat. Zhodnoťte Vaši rodinnou a finanční situaci.

2. Výše RPSN - čím nižší, tím ale vyšší platba za každou splátku. Pokuste se najít pomyslný zlatý střed. Tak, aby jste nepřeplatili příliš mnoho. Ale zároveň, aby jste byli schopni zvládat splácení bez problémů. Jistě chcete vyřešit svůj problém - ne se dostat do ještě většího. Proto volte zodpovědně.

3. Výše splátky - úzce souvisí s předchozím bodem a měly by jít ruku v ruce. Mnoha žadatelům se osvědčila strategie, že se nezaměřovali na RPSN. Ale nejdříve posuzovali dle splátky, kterou si mohly dovolit. A vyšly jim ve výsledky 2 nebo 3 nabídky. A z nich si poté již vybrali jen podle nejvýhodnějšího RPSN. Zkuste se inspirovat jejich postupem.

Výhodná - berte v potaz více parametrů

Když se řekne výhodná, tak si každý představí zejména úrokovou sazbu (RPSN). Což je pravda. Zamyslete se ale i nad dalšími podmínkami. Například výše splátek. Pokud uhradíte veškeré své životní náklady a odečtete splátku, budete mít dostatečnou rezervu na nečekané události? Každý by při plánování svých financí si měl nechávat jistou mezeru. Proto pouvažujte i nad následujícími skutečnostmi.

způsob splácení - většina nebankovních společností (příp. bank) má splácení řešeno v měsíčním intervalu. Jsou zde ale i takové, které mají v podmínkách placení každý týden. Co bude pro Vás výhodnější a únosné pro rozpočet? Zvažte a posuďte dle pravidelnosti Vaši příjmů, ze kterých budete hradit.

výše platby - budete pravidelně platit. Nyní si možná můžete dovolit dávat i vyšší částku. Jak se ale projeví, pokud onemocníte? Nebo přijdete o práci a ocitnete se na Úřadu práce? I v takovém případě musíte být schopni své závazky nadále plnit. Proto nejeďte na doraz, ale ponechejte si jisté místo pro manévrování v případě nepříznivých okolností.

RPSN - v neposlední řadě je nutno zvážit i samotný úrok. Tato zkratka říká, kolik klient přeplatí za jeden rok. Čím tedy bude tato hodnota nižší, tím výhodnější celý produkt je. Jak již jste se ale dozvěděli, tak je nutno do plánování započíst i předchozí podmínky. Jedině tak Vám vyjde nejvýhodnější řešení právě pro Vás.

Kalkulačka zobrazí jen poctivé nabídky

V databázi této kalkulačky jsou vedeny jen poctivé a solidní firmy. Trh půjček (zejména nebankovní) si získal špatnou pověst kvůli společnostem, které se snaží obrat své klienty. U bank a bankovních úvěrů to nehrozí - ale pamatujme na to, že zde srovnáváte i ty nebankovní. Proto jsou zde jen takoví poskytovatelé, kteří byli již v minulosti ověřeni. A nehrozí tak, že by se pokoušeli o nějaký z dobře známých triků. Mezi nejznámější patří sjednání přes placenou telefonní linku, kde můžete platit za jeden rozhovor až několik tisíc korun. Jsou známy případy, kdy žadatel platit až deseti tisíce. To zde nehrozí. Taky se můžete setkat s tím, že někteří soukromí investoři vybírají poplatky předem. Půjčení peněz pak zamítnou a již nic nevrátí. Stejná situace - Zde se s ničím takovým nesetkáte. Jedná se o solidní bankovní a nebankovní žádosti. Naše kalkulačka Vám nic jiné nenabídne. Neváhejte, využijte jejích služeb. Je zadarmo.

Co dělat, když se nedaří najít výhodnou půjčku

Za prvé si zkontrolujte, zda-li jste zadali vše správně. Protože máme výsledek pro naprostou většinu lidí, kteří zde hledají. Skutečně jste se u výše žádané částky nepřepsali o nulu? Pokud opravdu vše sedí a nikde není problém, tak se pokuste snížit své požadavky. Máte-li nemovitost, ale nechtěli jste jí ručit, tak vyzkoušejte hledat s její zástavou. Uvedli jste horní hranici žádané sumy? Pokuste snížit své nároky. Jistě najdete výhodnou půjčku. Nezapomínejte na to, že toto srovnání je zcela zdarma. Nezáleží na tom, kolikrát budete měnit vyhledávací parametry a kolik různých kombinací vyzkoušíte. Vždy je to bezplatné.

Renáta Habrová

Chtěla jsem si vzít nějakou výhodnou půjčku od banky, ale paní mi tam řekla, že jsem zapsaná v jejich registru. A nic mi nedají. Tak teď nevím co mám dělat Chtěla bych výhodně půjčit 60000 Kč, může to být bankovní i nebankovní, na tom mi už nesejde. Hlavně ať moc nepřeplatím. A ať je to výhodné.

René Svoboda

Potom co jsem se ocitla v registru už není jedno, jestli to bude bankovní nebo nebankovní. Teď již vám může být schválen jen ten druhý typ. Co se týče výhodnosti, tak na to můžete použít tuto kalkulačku.

Václava Bušová

Zadejte si do kalkulačky vše, co se po vás chce. Hlavně to vyplňte pravdivě, to že si zobrazíte nějaké výsledky neznamená, že vám to okamžitě proplatí. Ještě si kontrolují, že je vše pravda. Já tam měl překlep v platu a hned na to přišly během dalšího jednání. A pak se orientujte podle toho, co uvidíte a co bude výhodné. Je to graficky jednoduše zpracované, v tom se vyznáte i sama.

Patrik Kovář

Zkušebně jsem se vám díval a jsou tam minimálně tři společnosti, které by vám byly ochotny vše vyplatit. Máte tam Provident na 100 splátek. Případně Profi Credit na 4 roky. Ta třetí možnost mi nepřijde až zas tak zajímavá, to by jste se při jejich úrokové sazbě nedoplatila konce.

Ivan Bulíček

Máte velikou smůlu, že jste se dostala do jejich rejstříku. Nebýt toho, tak si vezmete výhodnější peníze od nich a toto vůbec neřešíte. Zeptejte se jich, co by jste musela udělat pro to, aby vás odstranili a posoudili kladně. Třeba by to nebylo ani tak těžké.

Oldřich Langr

Možná se budu ptát hloupě, ale podobných kalkulaček jsem viděl již více. U některých se mi stalo, že jsem dlouho vyplňoval dlouhé formuláře a nakonec na mě vyskočilo, že mám zaplatit za zpracování. Případně mi to vůbec nepomohlo a akorát mi na zadané kontakty začal chodit spam. Jak je to tady?

Kamil Dokoupil

Zde nemusíte mít žádný strach - vše zde probíhá tak, jak je popsané výše. Mluvím z vlastní zkušenosti. Zadáte jen minimum informací - jen ty, co nyní vidíte. A již nic více není vyžadováno. Odešlete a ihned vidíte nabídky, které by byly pro vás dostupné. Není tam skrytý žádný mezikrok ani platba za nic.

Zuzana Vavřinová

Na to jsem taky už jednou skočila, zadala jsem někam všechny mé údaje a ještě jim přidala i kopii mého OP. A užila jsem si s tím problémů. Tady je to ale ošetřeno velice jednoduše - výsledek uvidíte i bez zadaní čehokoliv osobního. A až teprve když si vyberete, tak z kalkulačky nějakou výhodnou půjčku, tak můžete zadat své jméno.

Ivana Pokorná

Jméno, bydliště, telefon a email zadáte až v okamžiku, kdy máte o něco zájem. Až když se vám zobrazená společnost zamlouvá a vy by jste chtěl s nimi jednat. Navíc je to uděláno velmi efektivně. Když se vám líbí ze 4 nabídek třeba 2, tak je označíte. Vyplníte jednu jednotnou žádost a tu jim najednou pošlete. Nemusíte je kontaktovat dvakrát.

Kristián Bednář

Přečtěte si v textu, jak tato kalkulačka funguje. Jasně tam říkají, že je to zadarmo a že nechtějí žádná data. Kromě platu, žádané částky, zaměstnání, registru a ručení. A když to vyzkoušíte, tak to tak i funguje.

Jitka Zajanová

Tak jsem si chtěla porovnat bankovní i nebankovní poskytovatele. Ale jediné co vidím jsou ti soukromí věřitelé. Nenarazila na klasiku jako je mBank, ČSOB, Air, Zuno... . To tam takovéto velké bankovní domy skutečně nejsou? Děkuji za vysvětlení.

Josef Slezák

Ono to může být dáno tím, že pouze nedosahujete na jejich služby. Protože v prvním kroku vyplníte příjem, žádanou částku, registr apod. A již jen samotný zápis v registru stačí na to, aby jste neuspěla u všech bank. A ta kalkulačka je samozřejmě inteligentní. A pokud na něco nesplňujete podmínky, tak to nezobrazí.

Veronika Svatková

Taky jsem tím byla mírně zaskočená, nemám nikde zápis a požadovala jsem 90 000 Kč. To by snad ještě mohlo být v tom limitu, co by mi měla být ochotná schválit. Ale ani ťuk. Jen mi vyskočil ve výsledcích Vita Credit.

Martin Záleský

Já vidí důvod spíše v tom, že tam nejsou moc zahrnuty. Jedinou co jsem tam našel, tak byla Citi Bank. Jinak jen nebankovní sektor. Ono to bude dáno i tím, na jakou klientelu to srovnání míří. Jsou to většinou lidé bez majetku a v registru. A těm sjednávat něco u bank je ztráta času. Proto jsou zde zastoupeny spíše společnosti jako Profi Credit, Provident či Ferratum.

Naděžda Křístková

Ano, to nejsou nejvýhodnější produkty v dostání v ČR. Tady musíte počítat s tím, že je to děláno spíše pro širší veřejnost, nižší třídu. Pokud chcete výhodnou půjčku, tak budete nejspíše kontaktovat tu společnost, u níž máte veden účet. A která má s vámi mnohaleté zkušenosti jako se solidní osobou. A nebudete využívat srovnání na internetu.

Srovnání půjček online

Fotografie: Výhodná půjčka.

Výhodná Půjčka - Kalkulačka
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace