Chci rychlou půjčku do 20 000 KčChci rychlou půjčku

Zonky půjčka

Základní informace o Zonky

Zonky
Délka vyřízení do 48 hodin
Maximální splatnost na 10 let
Rozmezí půjčky 20 000 - 1 200 000 Kč
ONLINE ŽÁDOST
Podmínky nabízené půjčky

Podmínky nabízené půjčky:

Společnost\Banka:Zonky
Minimální částka:20 000 Kč
Maximální částka:1 200 000 Kč
Doba splatnosti:10 let
Kontrola registru:Ano
Délka vyřízení:48 hodin
RPSN:5.55%
Úroková sazba:
Kategorie:
Hodnocení: Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení
3.6 z možných 5.0

Žádost o půjčku Zonky

1
Klikněte na ONLINE ŽÁDOST a budete přesměrováni na stránky Zonky, kde zvolíte výši půjčky a výši měsíční splátky a kliknete na CHCI SI PŮJČIT.
2
Stránky vás provedou celým procesem od vyplnění základních údajů až po přiložení kopií osobních dokladů a výpisu z bankovního účtu.
3
Následuje proces, kdy vaši poptávku prohlíží soukromí investoři, a rozhodují se, zda vám půjčí. U vyšší částek to může trvat i několik dnů.
4
Je-li částka kompletní, peníze jsou převedeny na bankovní účet.

Zonky - nová půjčka na cokoliv nebo refinancování půjček až 1 200 000 Kč

Zonky představuje unikátní nebankovní půjčku od 20 000 Kč do 1 200 000 Kč se splatností až 10 let. Nejedná se o klasickou půjčku, kterou poskytují banky nebo nebankovní společnosti. Zde peníze poskytují soukromí investoři, kteří tímto způsobem investují a zhodnocují své volné prostředky. Provozovatelem služby Zonky je Air Bank.

Jak půjčka Zonky funguje

K získání půjčky žadatel potřebuje stabilní zaměstnání a pravidelný příjem, dva platné osobní doklady a registr dlužníků bez negativních záznamů. Po vložení poptávky Zonky žadatele prověří a rozhodne o tom, zda mu poskytne prostředky od investorů, kteří sem vložili své peníze. Zonky zajišťuje celý proces.

Výhody půjčky Zonky

Zonky nabízí možnost získat půjčku, pokud se vám nechce obracet na tradiční banky a nebankovní poskytovatele. Správně sepsaná poptávka vám může zajistit velmi výhodné podmínky.

Výhody produktu

Výhody produktu:

  • půjčka až 1 200 000 Kč
  • nebankovní půjčka od lidí na cokoliv
  • mimořádné splátky a předčasné splacení zdarma
  • sjednání půjčky online
  • půjčka i pro cizince s pobytem v ČR
Nevýhody produktu

Nevýhody produktu:

  • vyřízení může trvat i několik dní
  • vyšší úroková sazba pro osoby s horší bonitou
  • bez záznamu v registru dlužníků
  • nutno doložit příjem a osobní doklad

Získat 20 000 - 1 200 000 Kč obvykle trvá 48 hodin:

Tato půjčka je vhodná pro:

Profilový obrázek muž

Zonky je vhodná pro zájemce, kteří shání výhodnou půjčku a nevadí jim alternativní možnosti. V tomto případě se jedná o představitele půjček mezi lidmi, také peer to peer půjčky (zkráceně jen P2P). Vyřízení půjčky může kvůli čekání na ochotné investory trvat i několik dní. Zonky tedy není ideální pro žadatele, kteří potřebují peníze co nejrychleji.

Tato půjčka není vhodná pro:

Profilový obrázek žena

Zonky není určená pro osoby bez trvalé adresy nebo povolení k pobytu na území ČR. Žadatele nesmí mít negativní záznamy v registrech dlužníky ani se nesmí nacházet v insolvenci nebo exekuci. Nutné je doložit potvrzení o příjmu.

Reprezentativní příklad - Ceník půjčky - Kalkulačka

Výše půjčky
550 000 Kč
Délka splácení
48 měsíců
Měsíční splátka
12 943 Kč
Celkem zaplatíte
621 215 Kč
Úroková sazba
4,99 %
RPSN
5,55 %
Před výběrem půjčky, vyplněním a odesláním žádosti vždy důkladně zvažte, zda si půjčku můžete dovolit a jste schopni ji řádně splácet. Zodpovědným přístupem k půjčování peněz předejdete finančním problémům.

Zvažujete sjednání si 20 000 Kč - 1 200 000 Kč až na 10 let během 48 hodin od Zonky? Následující kalkulačka Vám ukáže, jak by Vaše půjčka mohla vypadat. Případně si spočítejte své vlastní podmínky a požádejte o schválení online.

Mohlo by se Vám z naší nabídky rovněž líbit:

Zonky

20 000 - 1 200 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnoceníPrázdná hvězdička hodnocení

NEY Spořitelní družstvo

200 000 - 30 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

Smart půjčka

50 000 - 300 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

UniCredit Bank

20 000 - 1 000 000 Kč

Plná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPlná hvězdička hodnoceníPoloviční hvězdička hodnocení

srovnat všechny půjčky

Nejnovější články z magazínu o půjčkách

Partnerská sekce webu
Mezi naše dlouhodobé partnery patří internetové stránky Finanční záložna, které nabízejí sjednání půjček od soukromých osob a investorů. Formou inzerce půjček zdarma. Druhým dlouhodobým partnerem je diskuse a fórum o půjčkách, kde můžete pokládat dotazy na finanční otázky. Rovněž provozujeme Nebankovky.cz a Vybrano.cz.
Stará verze srovnání půjček se nachází na adrese nejlepší, nejnižší, nejvýhodnější, nejlevnější a to včetně databáze soukromých osob a zprostředkovatelů. Která se nachází na adrese soukromníci, investoři a soukromí poskytovatelé půjček.
Informace o provozovateli služby
Neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb.
Nezávislé srovnání bankovních a nebankovních půjček.
Provozovatel není zprostředkovatelem půjčky.
IČ: 14139936