"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Alexandr Tesař (603846359, info@pujckaprozivnostniky.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Alexandr Tesař

Poskytovatel: Alexandr Tesař

Maximální částka

Sídlo

150,000 Kč

Pardubice, Pardubický kraj, 530 01

Telefonní číslo

603846359

info@pujckaprozivnostniky.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Alexandr Tesař nabízí následující produkty

Zprostředkuji nebankovní půjčku v Pardubicích bez poplatku seriozně

Nabízím zprostředkování nejvhodnější nebankovní půjčky právě pro Vás. Jste z Pardubického kraje nebo přímo z Pardubic? Neváhejte se na mě obrátit, jsem placen provizí nebankovních společností, takže nevybírám žádné poplatky, vše je ZDARMA. AKCE Březen: Konzultace 1 hodina ZDARMA. Kontaktujte mě a já zcela zdarma vyhodnotím vaši situaci, najdu nebankovní produkt, který by pro vás byl nejvýhodnější. A vše dojednám i s věřitelem. Stačí, pokud mi pošlete SMS nebo napíšete email. Pracuji pro klienty z Pardubic a blízko okolí. Pokud jím jste, tak vám zprostředkuji nejlepší dostupnou půjčku.

Jméno: Alexandr Tesař

Telefon: 603846359

Email: info@pujckaprozivnostniky.cz

Zdarma zjištění Vaší finanční bonity po telefonu

Nabízíme zprostředkování té nejvýhodnější půjčky právě pro Vás. Po telefonu Vám zdarma zjistíme Vaší bonitu (prohřešky z minulosti). Nabízíme např. 500 000 Kč a 990 Kč měsíčně. Máme i další produkty. Informujte se osobně.

Jméno: Alexandr Tesař

Telefon: 603846359

Email: info@pujckaprozivnostniky.cz

Půjčky a úvěry pro OSVČ z Pardubic a okolí

Půjčky a úvěry pro živnostníky a podnikatele z Pardubického kraje až do výše 110 000 Kč. Musíte podnikat minimálně 2 roky. Půjčky jsou bez poplatku, bez zástavy. Zajímá nás výše Vašeho obratu, ne zisku, můžete být ve ztrátě. Pro začínající podnikatele 30 000 Kč - musíte podnikat alespoň 6 měsíců.

Jméno: Alexandr Tesař

Telefon: 603846359

Email: info@pujckaprozivnostniky.cz

Živnostníci a podnikatelé z Pardubic - Půjčka právě pro vás

Potřebujete zaplatit daně a v bance Vám řekli NE? Půjčujeme na obrat, ne na zisk! Výhodné pro PAUŠÁLY. Nebankovní půjčka bez poplatku, bez zástavy nemovitosti do výše 100 000 Kč. Vhodné pro OSVČ, kteří mají podané alespoň 2 daňová přiznání. Půjčka pro začínající podnikatele, kteří podnikají alespoň 6 měsíců bez podaného daňového přiznání ve výši 30 000 Kč.

Jméno: Alexandr Tesař

Telefon: 603846359

Email: info@pujckaprozivnostniky.cz

Rychlá nebankovní půjčka z Pardubic a okolí bez poplatku

Nebankovní půjčky pro zaměstnance, seniory, důchodce, matky na MD, invalidy, v Pardubicích a okolí. Půjčka až 150 000 Kč se splatností na 1-4 roky. Potřebujete pouze OP a potvrzení o příjmu (výměr důchodu, výplata, renta, soc. dávky, mateřská). Nebankovní půjčky pro OSVČ - živnostníky (fyzické a právnické osoby). Půjčka až 100 000 Kč se splatností na 1-4 roky. Potřebujete poslední 2 daňová přiznání (2013 a 2014), výpis z účtu, ŽL. Nebankovní půjčky pro začínající OSVČ. Podnikáte minimálně 6 měsíců? Půjčka 30 000 Kč se splatností na 1 rok. Potřebujete OP, ŽL a výpis z účtu (kvůli ověření adresy a majitele účtu).

Jméno: Alexandr Tesař

Telefon: 603846359

Email: info@pujckaprozivnostniky.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace