"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Helena Dlouhá (733 635 633, HDpujcky@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Helena Dlouhá

Poskytovatel: Helena Dlouhá

Maximální částka

Sídlo

160,000 Kč

Praha 5, Hlavní město Praha, 150 00

Telefonní číslo

733 635 633

HDpujcky@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Helena Dlouhá nabízí následující produkty

Rychlá půjčka bez poplatku - Helena Dlouhá

Nabízíme rychlé půjčky pro zaměstnance, důchodce, MD i pro podnikatele. Registry nevadí, nesmí být exekuce. Peníze jsou po schválení půjčky vypláceny do dvou dnů. Neplatíte poplatky ani drahé linky. Stačí uvést Vaše telefonní číslo, my se ozveme Vám.

Jméno: Helena Dlouhá

Telefon: 733635633

Email: HDpůjcky@seznam.cz

Půjčka bez poplatku a registru

Snadná a solidní půjčka s vysokou průchodností bez volání na drahé linky a bez poplatků. Nenahlížíme do bankovních registrů. Komu je určena:

  • ženám na MD
  • důchodcům
  • zaměstnancům
  • OSVČ

Doba splatnosti: 18 – 48 měsíců. Zaměstnanci: od 10 tis do 166 tisíc, pracovní smlouva na dobu neurčitou. OSVČ: 30 - 110 tisíc, doložit 2 daňová přiznání, posuzuje se hrubý roční obrat,ŽL, OP, 1 výpis z účtu - 30 tis – zde stačí OP, ŽL musí být aktivní minimálně 6 měsíců. Důchodci a MD: 4 999,--. Schválení půjčky do 20 minut, peníze na účtu do 2 dnů. Splátky jsou měsíční s možností předčasného splacení bez sankcí. V případě nemoci nebo ztráty zaměstnání možnost odložení splátek. Nevoláte, my zavoláme Vám. Návštěva v kanceláři až na podpis smlouvy, jinak vše vyřídíte z pohodlí domova.

Jméno: Helena Dlouhá

Telefon: 733635633

Email: HDpujcky@seznam.cz

Rychlá půjčka bez poplatku do 166 000 Kč

Nabízíme rychlou půjčku pro zaměstnance do 160000,-, pro důchodce, MD a máme řešení i pro OSVČ. Stačí nám poslat Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme. Registry nevadí, nesmí být exekuce. Půjčky jsou vypláceny do dvou dnů na účet. Bez poplatku a s možností odkladu splátek v případě, že nebudete moci splácet.

Jméno: Helena Dlouhá

Telefon: 733635633

Email: HDpůjcky@seznam.cz

Potřebujete půjčku bez registru?

Když nám pošlete své číslo, my Vám zavoláme. Řešíme půjčky pro zaměstnance, OSVČ i důchodce. Nenahlížíme do registrů, peníze vyplácíme na účet do dvou dnů. Zpracování půjčky bez poplatku. Zkuste to s námi. Za zkoušku nic nedáte a nic Vás to nestojí.

Jméno: Helena Dlouhá

Telefon: 733635633

Email: HDHelena@seznam.cz

Půjčka bez registru a poplatků

Nabízíme půjčky pro zaměstnance, nenahlížíme do registrů. Bez poplatků. Pracovní smlouva na dobu neurčitou, OP a bankovní výpis. Do výše 166 000 Kč, 18 - 48 měsíců. Máme řešení i pro OSVČ. Uveďte Vaše telefonní číslo, my Vám zavoláme.

Jméno: Helena Dlouhá

Telefon: 733 635 633

Email: HDpujcky@seznam.cz

Rychlá půjčka bez poplatků

Nabízíme rychlou půjčku pro zaměstnance, podnikatele i důchodce a MD. Bez poplatku a volání na drahé linky. Stačí uvést Vaše telefonní číslo, my Vám zavoláme. Registry nejsou problém, exekuce ano. U zaměstnanců pracovní smlouva na dobu neurčitou, po zkušební lhůtě. Půjčujeme do 160 000. Pro podnikatele máme rovněž řešení. Např.rychlou startovací půjčku 30 000 Kč, zde stačí OP a živnostenský list min. 6 měsíců v běhu. Najdeme řešení pro všechny

Jméno: Helena Dlouhá

Telefon: 733 635 633

Email: HDpujcky@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace