"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Housing Invest S.r.o (732598777, pujcka-exekuce@seznam.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Housing Invest S.r.o

Poskytovatel: Housing Invest S.r.o

Maximální částka

Sídlo

500,000 Kč

Praha 1, Hlavní město Praha, 110 00

Telefonní číslo

732598777

pujcka-exekuce@seznam.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Housing Invest S.r.o nabízí následující produkty

Žádné lži, opravdu pomůžeme

Jste v situaci,kdy nevíte jak dál? Vaše nemovitost je zatížena exekucí,nebo dražbou? Pomůžeme Vám najít vhodné řešení a ukončit Vaše trápení. Nabízíme půjčky bez nahlížení do registrů, na vyčištění listu vlastnictví a následně Vám zajistíme dlouhodobý bankovní, či nebankovní úvěr, nebo zpětný leasing, se zástavou Vaší nemovitosti. Vše dle Vašich potřeb a možností. Naší povinností, je Vám zajistit veškeré podklady k vyřízení, komplexní poradenský a právní servis i do budoucna.Za tyto služby neplatíte žádné poplatky předem. Celá ČR.

Jméno: Housing Invest S.r.o

Telefon: 732598777

Email: pujcka-exekuce@seznam.cz

Jste obětí dluhů a exekucí? Pomůžeme i Vám

Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze. Máme bezkonkurenční podmínky, kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost. Nebankovní úvěr od přímého investora, bez nahlížení do registru i bez písemného potvrzení o příjmu. Půjčku dostanou: zaměstnaní, nezaměstnaní, osvč i začínající, důchodci, mateřská, sociálka, exekuce. Nabízíme individuální přístup klientům, půjčíme 30.000, - Kč – 1.000.000, - Kč osobám starším 18 let a mladším 70 let. Peníze posíláme po podpisu smlouvy o úvěru. Po sepsání naší Smlouvy o úvěru je průchodnost 100%!! Kdo jsme? Přímý investor. Nezprostředkováváme, ale půjčujeme. Působíme na trhu 7 let. Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí. Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.

Jméno: Housing Invest S.r.o

Telefon: 732598777

Email: pujcka-exekuce@seznam.cz

Nebankovní půjčka s bankovním úrokem

Nebankovní hypotéky jsou určeny pro vyřešení jakéhokoliv Vašeho finančního problému, protože jsou poskytovány bezúčelově a s poměrně dlouhou dobou splatnosti až na 20 let. Navíc není nutné dokládat pravidelný příjem ani dobrou platební minulost, jelikož úvěr je zajištěn zástavou nemovitosti. Žadatelům poskytujeme finanční prostředky od 80 tisíc korun výše, a to až do 60% hodnoty zastavované nemovitosti. V případě Vašeho zájmu jednoduše vyplňte příslušnou online žádost na našem webu.

Jméno: Housing Invest S.r.o

Telefon: 732598777

Email: pujcka-exekuce@seznam.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace