"Srovnejte si okamžitě nebankovní půjčky ihned"
Klikněte zde: SROVNÁNÍ NEBANKOVNÍCH PŮJČEK online.

Jan Kuba (603251775, jan.kuba@sdruzeninfp.cz) - Nebankovní půjčky

Pokud se rozhodnete kontaktovat soukromého poskytovatele půjček, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo - Nikdy, nikomu a za žádných okolností neplatit peníze předem (tzv. poplatky předem). Jen tak si můžete být jisti, že jednáte s poctivým poskytovatelem nebankovních půjček.
Jan Kuba

Poskytovatel: Jan Kuba

Maximální částka

Sídlo

2,000,000 Kč

Praha 1, Hlavní město Praha, 110 00

Telefonní číslo

603251775

jan.kuba@sdruzeninfp.cz

Zobrazit všechny soukromé poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatel půjček Jan Kuba nabízí následující produkty

Nebankovní hypoteční úvěry a hypotéky

Specializujeme se mimo jiné na poskytování - zprostředkování nebankovních hypotéčních úvěrů od seriózních a Českou národní bankou prověřených firem, a to vše bez poplatků předem.

Výše úvěrů se pohybuje od 50.000 Kč do 200.000.000 Kč a do 50-70% (výjimečně až 80%) tržní hodnoty nemovitosti, dle lokality a typu zástavy. Až 30 let délka trvání úvěru s možností předčasného splacení již po 12 měsících.

Roční úroková sazba od 7% do 14%, dle typu úvěru a bonity klienta. Úvěry s doložením účelu lze až do 50% tržní hodnoty nemovitosti poskytnout bez dokládání příjmů, pouze na čestné prohlášení. Vhodné pro firmy či podnikatele, kteří neuspěli se žádostí v bance, např. z důvodu optimalizace DP, chybějící historie podnikání apod.

Vhodné též pro klienty se záznamy v bankovním registru, konsolidace stávajících úvěrů, vyplácení exekucí, financování družstev, developerských projektů apod. V případě zájmu Vám můžeme zaslat referenční listinu spokojených klientů. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem - dovedeme Vás k úvěru.

Jméno: Jan Kuba

Telefon: 603251775

Email: jan.kuba@sdruzeninfp.cz

Chcete-li Vaši nabídku půjčky nebo Vaše kontaktní informace na této stránce upravit, zašlete prosím email na adresu:
info@srovnavacpujcek.cz
Srovnání půjček online
www.srovnavacpujcek.cz - 2024 - Kontaktní informace